Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Skorzystaliście z promocji? ~Robi 13 2020-03-04 11:22
Rynek czeka na info i obroty ~prostyczłowiek 1 2020-03-03 19:26
Ładne odbicie ~prostyczłowiek 3 2020-03-02 19:49
Emocje opadają ~Jano 18 2020-03-02 09:09
Jak podadzą nazwę spółki to mamy murowane 2 zł ~leger 17 2020-02-28 13:24
Koronawirus w Polsce ~Olszynek 3 2020-02-27 21:19
Flying Wilde Hog 2 gry AAA :) ~Wiking 8 2020-02-27 18:51
Nie dać się ubrac ~Op 8 2020-02-26 18:59
A teraz..., wszystkie tutaj proroctwa na DGL..., są gówno warte ! ~Prorok 3 2020-02-26 12:21
lek na koronawirus ~Adam 2 2020-02-26 11:57
pogratulować kupującym w tych cenach...patrz premiumf ~mirko 5 2020-02-26 11:55
Koniec przeceny ~figo 3 2020-02-26 09:11
Steam bije rekordy podczas epidemii ~klex 4 2020-02-25 22:11
Luka na 1,47 ~Jano 5 2020-02-25 12:06
2 zł jak dowiemy się nazwy spółki ~marcos 6 2020-02-24 15:56
Czemu jest tyle hejtu na tych forach? ~Początkujący 8 2020-02-24 09:02
Digital dostał drugie życie ~FanJC 3 2020-02-20 13:19
Może Ciszewski wchodzi? To byłaby patarda ~miszczunio 5 2020-02-20 11:24
powazna dyskusja ~frv 10 2020-02-20 10:04
Najnowsza inwestycja JC ~kibic 4 2020-02-20 09:44
Zdrowa korekta w locie ~simon 1 2020-02-19 19:54
Odleszczy się to w końcu? ~polonista 10 2020-02-19 19:17
Mobruk warto poczytać. ~Dziki 1 2020-02-19 18:24
Rośnie nam drugie TSG a miaanowicie Premium Fund ~Tajger 3 2020-02-19 18:03
Balon ~j23 3 2020-02-19 12:06
JUJUBEE?? ~mm 6 2020-02-19 09:16
torchę się rzuciliście na tego Digitala jak gołębie na pszenicę ~Hefajstos 5 2020-02-19 08:37
Międzynarodowy wydawca ~Wiking 6 2020-02-18 14:08
korzystam bo za chwilkę może być 1,57 a widzę jeszcze możliwość pchnąci ~rolowany 1 2020-02-18 13:54
Stop losy ? daw1985 9 2020-02-18 13:49
[x]
ICECODE -5,93% 0,11 2026-06-25 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.