Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ostatni gasi światło, fuzja pewnie znów przelozona ~Kielbasa 4 2020-09-19 22:39
Z tym Digitalem to bardzo dziwna sprawa. -dareczek- 13 2020-09-18 05:55
tymczasem powrot na groszowki ~znawca 5 2020-09-16 14:57
Zdążą z planem połączenia do końca września ~bawoly 1 2020-09-14 19:04
Przejęcie ~NIK 9 2020-09-10 16:20
Gdy kurs osiągnie 10 zł - przypomnę ten wątek. pewnysukcesu 33 2020-09-09 09:29
Kapitał wychodzi z Covid -dareczek- 3 2020-09-07 23:02
ICG szuka ludzi do Rzeszowa -dareczek- 1 2020-09-07 18:25
Ktoś nakręcił panikę.Jakieś ploty -dareczek- 1 2020-09-07 17:52
Pewnie chcą kupić Varsav tylko po co? ~rodzer 2 2020-09-07 14:39
Minutor Energia idzie na NC ~happy 4 2020-09-03 22:10
Zbisław Lasek = zaufany człowiek Ciszewskiego ~laxonen 1 2020-09-03 20:57
Próbuje, ale nie może wybić ~leitner 8 2020-09-01 16:42
Artur Górski ~Adaś 3 2020-08-27 16:14
Wchodze ~Gruby 11 2020-08-26 14:59
wszystkie spółki Januarego rosną a ten gniot ani drgnie ~piotrek68 2 2020-08-24 17:52
Tu nie ma co pisać i rozmyślać !!!!!!!!!!! ~fixx 20 2020-08-23 23:48
Jak komuś za dużo urosło to polecam eugeniusz_leszczynski 2 2020-08-23 15:35
Zawyżony kurs! Maks 1 PLN! ~Jupiter 2 2020-08-23 11:17
Kurs już wzrósł x10 a Wy chcecie 10 PLN! Ha! ~borek 2 2020-08-23 09:51
Pozdrowienia dla wyskakujących przed 30 września eugeniusz_leszczynski 9 2020-08-22 18:06
Prośba do spółki Digital towarzyszchlebkowy 1 2020-08-22 10:52
Z tego g nie ma jak wyjść :( ~Jarzebek 10 2020-08-22 09:51
Kto ma czeka,kto nie ma trolluje na spadki -dareczek- 4 2020-08-21 12:46
Warto kupić, ale za 70gr ~Unix 7 2020-08-20 23:58
CZY TO JUŻ POCZĄTEK TRĄDU SPADKOWEGO?? towarzyszchlebkowy 3 2020-08-20 19:29
Kiedy koniec? ~Wienio 1 2020-08-20 16:06
Czy Digital da zarobić na CHLEBEK????!!!! towarzyszchlebkowy 4 2020-08-20 12:42
Stary news? ~remaps 4 2020-08-19 22:11
Przebić 1,60 zł ~scooby 5 2020-08-19 13:26
[x]
ICECODE -4,76% 0,12 2026-06-19 15:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.