Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bedzie espi o emisji i przydziale akcje a wtedy kurs 70 gr bedzie marzen ~espi 5 2020-10-29 15:09
Orion to troll 25 nicków ~karol 1 2020-10-29 15:07
Technicznie ~DEL 6 2020-10-29 15:04
Dokupić teraz? ~Amber 7 2020-10-29 14:48
dobra Spółko już czas ruszać zdobywać szczyty ~karol 1 2020-10-29 14:47
Jak zbiorą akcje ~PG 1 2020-10-29 14:47
Ekiosk okazja! czytaj! Wzrost zysku, niska cena! ~Rekin 1 2020-10-29 14:26
Ciekawe zlecenia ~DEL 10 2020-10-29 14:17
Dziś będzie zielono. Nie Oddajcie akcji. ~Obserwujący 5 2020-10-29 14:15
Laki, do której dzisiaj robisz? ~Maxiking 1 2020-10-29 14:02
Spadki=lockdown=powtorka z marca=niepewnosc i panika ~LeszczAmbicjoner 12 2020-10-29 14:01
1mln ~Andreas 1 2020-10-29 14:01
Na dniach nie będzie żadnego ESPI=mamy wokół spadki to nie czas na ESPI ~Belfere 9 2020-10-29 13:51
Boruta czy tutaj będzie ZRZUTA? ~Inwestor 9 2020-10-29 13:49
LAKI pracuje dla TOTAL FIZ ~Korba 5 2020-10-29 13:09
kto zostanie z ręką w nocniku po emisji akcji serii F ?? ~PODAZ 3 2020-10-29 13:02
Płochliwe qwy ~Jazgotleszcza 7 2020-10-29 11:58
No trole spadkowe andronom 5 2020-10-29 11:57
Chemiczne startują ~Maxiking 6 2020-10-29 11:57
Zdejmijcie te batony to zobaczycie, jak wysoko pójdziemy ~Wojskowy 1 2020-10-29 11:54
Dla normalnych ~pol 51 2020-10-29 11:53
Czy to bankrut? ~Ewa 9 2020-10-29 11:52
Na dniach pójdzie ESPI ~Marek 12 2020-10-29 11:52
macie mocne fundamenty. Jak parter bliskowschodni ? ~Edwin 4 2020-10-29 11:44
Tylko jak już wystartuje to dajcie mu wejść na widły ~Wojskowy 4 2020-10-29 11:43
trzeba być strasznym jeleniem żeby teraz sprzedawać akcje ~Anakin 12 2020-10-29 11:32
BORUTA ~Korba 1 2020-10-29 11:31
Zarejestrowano testy Biomaximy ~Marek 1 2020-10-29 10:35
Może czas na maila do zarządu? ~afnafnfan 6 2020-10-29 10:33
po co kupic akcje za 70 gr jak jutro beda po 57 gr opis niżej ~bl 1 2020-10-29 10:32
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.