Forum giełdowe spółki HILANDER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy 5 zł do końca grudnia się utrzyma ? ~Ben 2 2021-12-03 13:01
Ewakuacja??? ~123 3 2021-12-03 10:49
-10% ~123 1 2021-12-03 10:44
Ciekawe czy to tak samo garażowa spółka jak innogene ~StanStanislaw 1 2021-12-03 07:26
oj dzieciacki ~PISZPANJAN 2 2021-12-02 21:39
Cena poniżej IPO długo się nie utrzyma, grubas zbiera od leszcza :)) ~mm 1 2021-12-02 13:24
Pozostaje mieć nadzieję, że nie kupujemy tylko we Dwóch :) 8,29 fine :) ~obserwatorMabion 2 2021-12-02 11:42
Wszedłem,dzisiaj od rano uśredniam. Fajne poziomy o poranku poniżej 8,50 ~obserwatorMabion 2 2021-12-02 10:30
Obaczymy ~PISZPANJAN 1 2021-12-02 09:50
Kurs jest prowadzony, akcje zbierane, dzis to potwierdzono 7.22zł ~123 5 2021-12-02 09:09
Zastanawianie jedno ~Piszpanjan 1 2021-12-01 22:03
Cisza przed bu,.... ~Piszpanjan 10 2021-12-01 14:28
Akcji coraz mniej i możliwe dzisiaj 10 zł! Popyt ogromny! ~Lucky_Luke 9 2021-12-01 10:50
O kur.... ~123 2 2021-12-01 10:02
Tu zbierają i sie nie patyczkują, SL puscily!!! Nie biorą jeńców ~123 1 2021-12-01 10:01
Obrót 138 tys . Cena 9,31 ~obserwatorMabion 5 2021-12-01 09:39
czyzby 10 to sufit? ~Zachar_555 1 2021-12-01 09:38
Pozdrawiam tych, co się wykrzaczyli :))) ~mm 1 2021-12-01 09:31
Witam panocków ~Wioter 12 2021-12-01 09:28
Pomyslcie sobie co bedzie gdy juz ESPI sie pojawi ~123 1 2021-12-01 09:16
Obrót 74 tysięcy PLN i cena 9,50 na teraz ~obserwatorMabion 1 2021-12-01 09:04
Cena księgowa 1,40 zł ~Ben 5 2021-12-01 08:58
polecam lekturę ~marmar 4 2021-12-01 00:30
Firma na razie bez spektakularnych wyników finasowych ~jan 6 2021-11-30 14:48
Marzeniem jest umowa z INTELEM :))) ~Profesorek 1 2021-11-30 13:57
Graphene ~CCC 1 2021-11-30 12:23
Myślę że jest to przyszłość, dlaczego tak pozno na gieldzie? ~123 7 2021-11-30 11:16
Troszke wziolem ~Taxa 1 2021-11-30 08:07
Od debiutu spadki, Triggo przetarł szlak ~Adam 1 2021-11-30 06:02
Następny za. Bisty debiut ~Op 6 2021-11-29 17:23
[x]
HILANDER 0,00% 1,43 2026-06-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.