Forum giełdowe spółki HILANDER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
= = = = = = = = = = = > > > > > > > ...........1.04zl ........... ~104 3 2023-04-14 01:34
ROZDZIEWICZYŁEM was po 1.88zł - PRUJEMY gimbę ~hameryka 14 2023-04-14 01:32
Wiara w sukces ~Jazi 2 2023-04-13 22:40
1 zero oldboy_1 3 2023-04-13 17:59
okazja na airway - spekula sprowokowana że nie oddaje wystawiła ciastko ~katt 3 2023-04-13 12:01
Oddał bez mrugnięcia 28987szt po 1.89zł = SYPACZE z ukrycia ~hameryka 3 2023-04-11 19:28
Nadrukowali akcji ~Spłukany 1 2023-04-11 17:55
Przypadkowości dużo ~kewl 1 2023-04-11 15:22
Morawiecki w USA ~Kris 1 2023-04-11 13:40
Obawy dot. wpływu grafenu na organizm ludzki gundzik 3 2023-04-11 11:53
Święta ~Kris 3 2023-04-08 17:32
kierunek na 1 zł..... tam czekam! ~ADMIN 1 2023-04-06 20:44
Widać, że ludzie dają się nabrać, że spadnie ~Wasyl 4 2023-04-06 11:57
1.98zł i czy dziś ROZPRUJEMY drugie WIDŁY ? ~hameryka 4 2023-04-05 22:48
1.50 ~Spłukany 1 2023-04-05 18:56
czy ktos jeszcze został wyciety- wyrzniety z akcji ~kris 7 2023-04-05 14:32
to jak CHŁOPTAŚKI robimy RZEŹNIĘ po 2.16zł ==> 1.99zł ~hameryka 6 2023-04-05 11:57
NAKARMILI już wszystkich NAIWNYCH po 1.99zł ==> 1.68zł ==>> 94gr ~hameryka 1 2023-04-05 11:47
proszę o informację ~chrysler23 4 2023-04-05 11:44
NAKARMILI już wszystkich NAIWNYCH pi 2.85-2.95zł ==> 1.68zł ~hameryka 4 2023-04-05 10:36
airway w napięciu na infoo Tajwanie a to są skoczi ~totak 1 2023-04-05 10:29
po ile ma byc emisja ? ~ADMIN 2 2023-04-05 10:28
Kelt czesany po 2.16 STĘKA i Pierdzi czy tylko stęka ? ~hameryka 5 2023-04-05 10:24
Graphenowy śmieć chipek 2 2023-04-05 10:22
Sądząc po alokacji ~RL 1 2023-04-04 21:35
zapis w umowie ~Akcjonariusz 2 2023-04-04 21:34
W oczekiwaniu ~ktoś 7 2023-04-04 21:30
Dok. nie wyklucza deklaracji objęcia większej ilości akcji ~RL 3 2023-04-04 08:10
Otrzymaliście potwierdzenie złożenia deklaracji ~ktoś 5 2023-04-03 15:00
Dziś do 15 deklaracje ~ZAz 1 2023-04-03 10:40
[x]
HILANDER 5,93% 1,43 2026-06-22 13:59:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.