Forum giełdowe spółki HEMP & WOOD SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak myślicie ~Mroczny 10 2026-06-28 08:56
Docelowo liczę na 70pln!!!!!! ~Hossa 13 2026-06-28 08:02
Virtus w peaku ponad 200 mln capu hemp teraz to 35 mln ~thiago 5 2026-06-27 18:25
Co dalej będzie z HMP ? ~Inwestor 4 2026-06-27 17:26
Huty Polskie S.A. będą liczone w złotówkach, powyżej 3 zł ~Wiesko 29 2026-06-27 16:39
Ciekawe, czy wszyscy wiedzą, że dojdzie do scalenia akcji? ~Wiesko 18 2026-06-27 13:50
zbieranie i kropka ~patol 5 2026-06-27 12:11
jak spadalo - 85% wiesko pomagal wam trzymac i wierzyc w to ze zaczenie ~thiago 6 2026-06-27 09:58
Udanego weekendu papier jest dolidny i ma moc ~Porucznik 3 2026-06-27 09:24
100% FF free flow ale jazda tu nawet prezes i nikt nie chce mieć t ~Sawil 31 2026-06-26 23:19
Kurs idzie na 3 zł przed scaleniem ~Porucznik 6 2026-06-26 22:40
Hemp a Zremb ~patol 1 2026-06-26 20:18
Idzie jak w 2020 tam poszlo od razu 1100 % ~thiago 2 2026-06-26 19:55
JESZCZE DZISIAJ 0.50PLN !!!!!!!!!!!!!! ~Hossa 4 2026-06-26 19:48
Czyli jednak mamy górne ~Wiesko 12 2026-06-26 19:11
No to powinno rosnąć do scalenia ~patol 3 2026-06-26 18:30
Kiedy info? ~Marcin 1 2026-06-26 18:26
tu chyba będzie korekta raportu w sprawie omyłki pisarskiej technik-at 7 2026-06-26 16:38
już koniec z konopią? co po wojnie wymyślą? akcjoinm 19 2026-06-26 16:19
Koniec handlu ~Kolarz 4 2026-06-26 15:58
ESPI - huta Małapanew ~Olo 15 2026-06-26 15:11
HMP – stopa zwrotu 1m +62.50%, a 6m to już +137.92% ~Wiesko 7 2026-06-26 13:51
Niewiadów jak przejmie hemp będziem dużo wyżej sprzedawać ~Porucznik 4 2026-06-26 13:29
No to mamy ESPI ~jojo 7 2026-06-26 13:26
Mamy to :) ~Ups 11 2026-06-26 12:16
Alert wirówka !!! ~Armin 10 2026-06-26 11:29
Spekuła swoje robi... ~Piotr 3 2026-06-26 10:57
Przejęcie przez niewiadów kurs na złotówki ~Porucznik 1 2026-06-26 10:42
I co ludzie a pisałem ze do konca tyg bd Upp ~Łukasz 4 2026-06-26 10:40
Górne przebijamy i jazda na 1 zł ~Porucznik 4 2026-06-26 10:23
[x]
HEMP 39,69% 0,45 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.