Forum giełdowe spółki GAMES OPERATORS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przyrost społeczności 200 na godz. ~torpeda2409 2 2024-04-12 08:38
Pompa na 100zł odwołana, ale 50zł pewnie będzie w grze ~realista 7 2024-04-12 08:38
jaki minus jutro? ~Mimi 23 2024-04-12 08:35
W WEKEND PO REKORDOWYM PEAKU PONIEDZIALEK ODPLAI SIE GRUBO ~Nzbz 3 2024-04-12 08:24
Stawiam na -30% dzis ~Jw 1 2024-04-12 08:15
oj jak wszyscy się pocieszają ~Alex 2 2024-04-12 08:12
Mega info - nowe ESPI ~kanar 4 2024-04-12 08:11
Dzis peak >15k, ale nie dajcie się zwieść. ~Rachunki 1 2024-04-12 08:11
Jutro Chińczycy podbija peak. A jaka tam cena? ~Rachunki 6 2024-04-12 08:06
Piękny wynik ~Yaro 4 2024-04-12 08:04
Sensowna rozmowa, nie jak z bankiera - myślcie. ~bt 1 2024-04-12 08:03
WL 1 milion a wy się cieszycie peakiem 10k ~Realista 5 2024-04-12 08:00
6948 peak niedosyt ~xyz 27 2024-04-12 07:21
Uwaga na oszusta trolla RACHUNKI, House Flipper 2 pobity, sukces ~UWAGA 6 2024-04-12 07:06
Główny baner ~Orzel74 3 2024-04-12 06:37
NAWET WIEKSZOSC OCEN w NEGAT MA KORZYSTNĄ RECENZJE... ~Sisio 1 2024-04-12 03:22
Rachunki, gość który sprzedał po 8zł ~ehh 1 2024-04-11 23:39
Rachunki piSSda bez zycia ~Xyz_Original 1 2024-04-11 23:32
Warto-gdzie się podział? ~Wrocek 1 2024-04-11 23:15
Top 7 ~Rachunki 1 2024-04-11 22:58
Peak w weekend 25 tys oceny już 80% więc będzie 90% ~Nsnbz 1 2024-04-11 22:41
JUTRO MIN 60ZL ~Rachunki 1 2024-04-11 22:39
CO SPADZIE SPRZEDANE A TERAZ SYraka ZE JUTRO już tanio się nie kupi haha ~Wro 6 2024-04-11 22:39
WL ok 1 mln peak 10 k oceny średnie ~Realista 8 2024-04-11 22:38
MEGA DEBIUT JUTRO PIĘKNE WZROSTY ~Wro 3 2024-04-11 22:37
15 mln zysku w pierwsze 3 miesiące easyyyy ~Wro 2 2024-04-11 22:36
......wystarczy spojrzec na KAPITALIZACJE...i wiadomo że SPADKI... ~Orzel74 2 2024-04-11 22:20
...radze UCIEKAĆ...premiera poniżej oczekiwań... ~Orzel74 2 2024-04-11 22:07
Jaki PEAK ??? Obstawiamy ~Gabryś 21 2024-04-11 21:55
Zapraszam na świeże forum o spółce ~bananastreet 1 2024-04-11 21:47
[x]
GAMEOPS -1,84% 13,30 2026-06-26 13:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.