Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ifsa ~0bserestor 1 2024-01-17 18:36
natychmiast odstapie ~xymylando 1 2024-01-17 17:28
inwestor frend da 50 razy krotnie wiecej zarobic niz fon ~slawek 1 2024-01-17 17:26
na ifsa zarobicie na nowe BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~waldi 2 2024-01-17 17:25
ciekawe z tumi premiowymi akcjami -jak muslicie ~wanek 3 2024-01-17 17:20
Koniec korekty. Wracamy do wzrostów ~Djastra 9 2024-01-17 17:19
Widłowy puszczaj bo chcę kupić akcje!!!!! ~Olo 2 2024-01-17 17:12
Ale jazda każdy chce zarobić,tu kółeczka za kółeczkiem,zazdroszczę wam ~Aj 2 2024-01-17 17:11
Plaza center dziś pięknie w górę:) ~WatchDog 1 2024-01-17 17:08
Już Obrzydzają I PISZĄ KŁAMSTWA NA FONA TROLE Z INNYCH SPÓŁEK:) ~NA_NIC_WASZA_ROBOTA 9 2024-01-17 17:07
pommuslcie tylko jak dopud=szcz ifsa 10000000000000000000000000000000000 ~daro 1 2024-01-17 16:33
Patro ma gdzieś 30 % i mówił że skupią !? ~Fon 2 2024-01-17 16:27
Jak będzie można je sprzedać to będzie Niagara:) ~WatchDog 2 2024-01-17 16:22
Dopuszczone brawo ! ~Fon 2 2024-01-17 16:11
Nie boicie się zostać do jutra?Podziwiam waszą odwagę.Szacun ~SzacunZaOdwage 2 2024-01-17 16:11
Koniec korekty. Wracamy do wzrostów ~Widłowy 3 2024-01-17 16:04
To teraz korba na 10! ~Nowicjusz 1 2024-01-17 15:45
Cel 10 15 gr jazd plocek ~Xxx 1 2024-01-17 15:29
drugie górne WIDŁY ---KOSMOSSSSSSSSSS ~GPW 2 2024-01-17 15:16
Grać można też na spadkach trzeba kupić na dołku,sprzedać na odbiciu ~BedePaczałNaTo 2 2024-01-17 14:55
Już Obrzydzają I PISZĄ KŁAMSTWA NA FONA TROLE Z INNYCH SPÓŁEK:) ~NA_NIC_WASZA_ROBOTA 2 2024-01-17 14:55
Dopuszczone zostaną do obrotu akcje spółki FON SE ~Wiesko 2 2024-01-17 14:53
Wkrótce wzrosty!!! ~Ann 4 2024-01-17 14:53
link ~INFO_CZYTAĆ 1 2024-01-17 14:53
A tymczasem Plaza center zaraz górne widły po raz drugi:) ~ObserwatoR 1 2024-01-17 14:36
IGORIA - zarobieni mogą dalej pomnażać majątek ~Krzych 1 2024-01-17 13:35
Koleś wystawił 23k po 3zyka jak mógły po 3.10puścuć ale baranek? ~PodziwiamWas 3 2024-01-17 13:20
Zabawa ~Rk 1 2024-01-17 13:19
Ależ tu jest zabawa popcorn i fotelik lepsze ja sejm oglądać? ~JakObstawiacieTeraz 1 2024-01-17 13:16
Uciekać ! ~Sygnalisat 1 2024-01-17 13:07
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.