Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
FIGENE w przyszłym tygodniu winda 0,8 ---> 5 zł. Kontrakt wszechczasów ~AAA 4 2024-01-19 20:09
Kochani ja to was podziwiam,obserwuje to by się nauczyć ale nie odważył ~NieSamoWite 2 2024-01-19 20:06
Pozostałe IFSa,Elkop,atlantis na dużym + a to na -?Pacze na to i ~DziwneZjawisko 1 2024-01-19 16:08
Dolne widly ~Zyk 2 2024-01-19 15:55
ELKOP tez ma Parowka 50% firmy a kap. 10x nizsza jest potencjal ogromny! ~spekulant 1 2024-01-19 15:22
Ifsa wszyscy po darmowe pouciekali tam,jak tu spada tam rosnie ~PaczeNaTo 2 2024-01-19 14:59
teraz bedzie grany IBCPL i Elkop obserwowac ~pompka 1 2024-01-19 14:57
Zaraz zwala szykować się ~Rdo 1 2024-01-19 14:48
Te akcje są warte 0 złotych a będą po 5 gr nie tykać toaletowego ~Xxx 2 2024-01-19 14:20
Cel 5 gr wysp papieru toaletowego i później split ~Ddd 6 2024-01-19 14:20
Jak przebije 2.72 baton zapora nie wytrzyma to dolne, widły? ~Ale 1 2024-01-19 14:01
Czekam na dolnych i oddam na górnych ~Elon 1 2024-01-19 13:59
Euco grane pod układ!!! Kierunek 10 pln ~Nowyinwestor 1 2024-01-19 13:49
Wszyscy na IFSa się rzucili na darmowe papierki,ja już na max,na fon ~Aj 1 2024-01-19 13:26
kiedy bonusowe ?? ~aa 1 2024-01-19 12:22
Redan górne widły ~Tttt 1 2024-01-19 12:14
Fon poleciał na górne widły to nagle trole wyłażą z nory :) ~Obserwator 10 2024-01-19 12:05
Sprzedane i już na IFSa dałem zlecenie,czekam aż dadzą ~PoszłoDziekuje 2 2024-01-19 11:35
Sprzedałem zbyt mocno poleciał ale mogę odkupić jak dacie w dobrej ~MiałemTo 1 2024-01-19 11:02
Kochani nie oddawać poniżej 4zyka!!Za cierpienie należy się więcej ~CzymaćFason 5 2024-01-19 10:55
I love FON and Patrowicz.....VERY MUCH❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ~LOVE_PATROWICZ 28 2024-01-19 10:51
LUDZIE ZAROBILI TU MAJĄTKI ,DOMY ,AUTA ITD-CZYTAĆ LINK ~PATROWICZ 9 2024-01-19 10:50
Ta i..diotka wyajate do nagonki przez Płocka ~Jw 2 2024-01-19 10:07
Miakes 16 lat temu milion akcji??? Parówki. Cię wyzerują. ~FUNDMAN 3 2024-01-19 10:06
Obserwator radzi wyjście i zainteresowanie się Robsgroup 1000% ~Alert 1 2024-01-19 09:34
❤️IBCPL❤️❤️przesiadke czas zaczac 6mln kap pusty arkusz do 10zl❤️ ~pompka 1 2024-01-19 09:21
FON-TYM ~Fon 2 2024-01-19 09:07
Czy odrobi dzisiaj czy ciąć straty?TKO nie ciekawe ~OoradySzybkoDawać 2 2024-01-19 08:51
JUTRO DZIEŃ ODWROTU-TRZY RAZY WIDŁY GÓRNE!!!!!!!!!! ~WIDŁY_GÓRNE 4 2024-01-19 08:42
16 lat zarobków z Płocka dla DROBNYCH i jeszcze nikt nie jest w rzadzie ~Czemu 11 2024-01-19 08:41
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.