|
FIGENE w przyszłym tygodniu winda 0,8 ---> 5 zł. Kontrakt wszechczasów
|
~AAA
|
4
|
2024-01-19 20:09
|
|
Kochani ja to was podziwiam,obserwuje to by się nauczyć ale nie odważył
|
~NieSamoWite
|
2
|
2024-01-19 20:06
|
|
Pozostałe IFSa,Elkop,atlantis na dużym + a to na -?Pacze na to i
|
~DziwneZjawisko
|
1
|
2024-01-19 16:08
|
|
Dolne widly
|
~Zyk
|
2
|
2024-01-19 15:55
|
|
ELKOP tez ma Parowka 50% firmy a kap. 10x nizsza jest potencjal ogromny!
|
~spekulant
|
1
|
2024-01-19 15:22
|
|
Ifsa wszyscy po darmowe pouciekali tam,jak tu spada tam rosnie
|
~PaczeNaTo
|
2
|
2024-01-19 14:59
|
|
teraz bedzie grany IBCPL i Elkop obserwowac
|
~pompka
|
1
|
2024-01-19 14:57
|
|
Zaraz zwala szykować się
|
~Rdo
|
1
|
2024-01-19 14:48
|
|
Te akcje są warte 0 złotych a będą po 5 gr nie tykać toaletowego
|
~Xxx
|
2
|
2024-01-19 14:20
|
|
Cel 5 gr wysp papieru toaletowego i później split
|
~Ddd
|
6
|
2024-01-19 14:20
|
|
Jak przebije 2.72 baton zapora nie wytrzyma to dolne, widły?
|
~Ale
|
1
|
2024-01-19 14:01
|
|
Czekam na dolnych i oddam na górnych
|
~Elon
|
1
|
2024-01-19 13:59
|
|
Euco grane pod układ!!! Kierunek 10 pln
|
~Nowyinwestor
|
1
|
2024-01-19 13:49
|
|
Wszyscy na IFSa się rzucili na darmowe papierki,ja już na max,na fon
|
~Aj
|
1
|
2024-01-19 13:26
|
|
kiedy bonusowe ??
|
~aa
|
1
|
2024-01-19 12:22
|
|
Redan górne widły
|
~Tttt
|
1
|
2024-01-19 12:14
|
|
Fon poleciał na górne widły to nagle trole wyłażą z nory :)
|
~Obserwator
|
10
|
2024-01-19 12:05
|
|
Sprzedane i już na IFSa dałem zlecenie,czekam aż dadzą
|
~PoszłoDziekuje
|
2
|
2024-01-19 11:35
|
|
Sprzedałem zbyt mocno poleciał ale mogę odkupić jak dacie w dobrej
|
~MiałemTo
|
1
|
2024-01-19 11:02
|
|
Kochani nie oddawać poniżej 4zyka!!Za cierpienie należy się więcej
|
~CzymaćFason
|
5
|
2024-01-19 10:55
|
|
I love FON and Patrowicz.....VERY MUCH❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
|
~LOVE_PATROWICZ
|
28
|
2024-01-19 10:51
|
|
LUDZIE ZAROBILI TU MAJĄTKI ,DOMY ,AUTA ITD-CZYTAĆ LINK
|
~PATROWICZ
|
9
|
2024-01-19 10:50
|
|
Ta i..diotka wyajate do nagonki przez Płocka
|
~Jw
|
2
|
2024-01-19 10:07
|
|
Miakes 16 lat temu milion akcji??? Parówki. Cię wyzerują.
|
~FUNDMAN
|
3
|
2024-01-19 10:06
|
|
Obserwator radzi wyjście i zainteresowanie się Robsgroup 1000%
|
~Alert
|
1
|
2024-01-19 09:34
|
|
❤️IBCPL❤️❤️przesiadke czas zaczac 6mln kap pusty arkusz do 10zl❤️
|
~pompka
|
1
|
2024-01-19 09:21
|
|
FON-TYM
|
~Fon
|
2
|
2024-01-19 09:07
|
|
Czy odrobi dzisiaj czy ciąć straty?TKO nie ciekawe
|
~OoradySzybkoDawać
|
2
|
2024-01-19 08:51
|
|
JUTRO DZIEŃ ODWROTU-TRZY RAZY WIDŁY GÓRNE!!!!!!!!!!
|
~WIDŁY_GÓRNE
|
4
|
2024-01-19 08:42
|
|
16 lat zarobków z Płocka dla DROBNYCH i jeszcze nikt nie jest w rzadzie
|
~Czemu
|
11
|
2024-01-19 08:41
|