|
Tutaj będziemy grzać za chwilę czytać
|
~Gruby
|
2
|
2024-01-25 21:39
|
|
Szukam...
|
~Donpadlo
|
1
|
2024-01-25 21:16
|
|
Już Obrzydzają I PISZĄ KŁAMSTWA NA FONA TROLE Z INNYCH SPÓŁEK:)
|
~NA_NIC_WASZA_ROBOTA
|
1
|
2024-01-25 20:49
|
|
99 volumeny robi plocek Damianek mieli i upycha śmieci
|
~Uważać
|
7
|
2024-01-25 20:47
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2024-01-25 20:46
|
|
Wisze na haku 3.2
|
~Zorro
|
9
|
2024-01-25 20:34
|
|
CHODZCIE NA GAMING FACTORY TO ODROBICIE STRATY
|
~Gabrys
|
1
|
2024-01-25 20:33
|
|
Położyłem na śmietnik 500 zł
|
~Rumcais
|
4
|
2024-01-25 20:31
|
|
Ładnie zbierają. Będą pompować na 1 PLN
|
~ObserwatoR
|
10
|
2024-01-25 20:30
|
|
Szwagier wrócił z roboty i sprzedał po 0.24 a mógł po 0.30
|
~Hehe
|
7
|
2024-01-25 20:15
|
|
Patro wcale nie ma akcji.
|
~bolek
|
2
|
2024-01-25 20:08
|
|
Haha chyba padnę na pysk ze śmiechu:)))
|
~Foniarz
|
6
|
2024-01-25 20:02
|
|
Kupiłem po 27 zł sprzedam po 0.22g
|
~Ja
|
2
|
2024-01-25 19:38
|
|
luka na 1,5zł sama się nie domknie ;)
|
~Znafcatematów
|
3
|
2024-01-25 18:56
|
|
13 czerwca 2007 był większy obrót po odcieciu PP 60 mln volumen
|
~FUNDMAN
|
4
|
2024-01-25 18:53
|
|
Czas na prokuraturę z 10 mln kary i oszusta z Płocka
|
~Rok
|
1
|
2024-01-25 18:52
|
|
Dopiero 48 mln a 100 mln czeka do upchania hahah
|
~Fdd
|
6
|
2024-01-25 18:48
|
|
48 mln przewalonych akcji w tym 90 % plocek
|
~Prawdaa
|
2
|
2024-01-25 18:46
|
|
Koziołki kupiły bo rosło a teraz płacz buahahahahaha
|
~Grucha
|
2
|
2024-01-25 18:27
|
|
Walne już w Walentynki. Będzie prezent!!!
|
~Jan
|
1
|
2024-01-25 18:15
|
|
Kupiłem po 17 zł co robić?
|
~Tomek
|
9
|
2024-01-25 18:13
|
|
Kto zabrał 8 pakietów po 1,2 mln o godz 16,03 !!!!
|
~SkupAkcji
|
7
|
2024-01-25 18:04
|
|
Jak ograć patro team? Oddać im teraz ten papier.
|
~Leon
|
1
|
2024-01-25 18:01
|
|
NA BANKIERZE FAJNY ARTYKUŁ O TYM KOLEJNYM WAŁKU RODZINKI P......
|
~edi666
|
9
|
2024-01-25 18:01
|
|
12 groszy tylko nie płacz prosze, 12gr parto wypłoszy....
|
~Bob
|
4
|
2024-01-25 17:33
|
|
Kapitalizacja 30 mln. To musi rosnac! Inaczej Patro to nie Patro!!
|
~Nowicjusz
|
1
|
2024-01-25 17:31
|
|
Czy tu,może być 100zl
|
~NowyGRACZ
|
2
|
2024-01-25 17:27
|
|
KIEDY BONUSOWE WCHODZĄ DO OBROTU,PROSZĘ OINFO/
|
~Maniek
|
9
|
2024-01-25 17:22
|
|
Cel 5 gr wysp papieru toaletowego i później split
|
~Xdx
|
1
|
2024-01-25 17:11
|
|
JESZCZE 100 mln darmowych prezentów dla was chłopaki :)))))))
|
~buahahahaha
|
5
|
2024-01-25 17:11
|