Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NA NOVEJ GIEŁDZIE TOTALNY MARAZM ~serek 3 2018-01-04 09:30
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2018 ROKU DLA ZARZĄDU,AKCJONARIUSZY,BANKIERA ~DOBREGO_ROKU 4 2018-01-03 23:17
Dodali nowy komunikat ~Jadzia 3 2018-01-03 20:16
z podłogi:)),sie usmialem:)) ~mause 1 2018-01-03 12:56
Tu nie trzeba naganiac na spadki TU SPADKI SA WIECZNIE ~zozo 10 2018-01-03 12:03
Objęcie emisji po 0,11 eurocentów ! ~ok 1 2018-01-03 12:01
najgorszy sort ~oszukany 4 2018-01-03 10:51
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2018 ROKU DLA ZARZĄDU,AKCJONARIUSZY,BANKIERA ~laptop 8 2018-01-02 19:03
Raport ~Ewelina 1 2018-01-02 17:11
Tu nie trzeba naganiac na wzrosty TU WZROSTY SA ZAWSZEpo spadkach ~PATROWICZ_SPOLKI 1 2018-01-02 15:43
PATROWICZ KUPUJE MILIONAMI SPÓŁKI- FON, ATS,IFCAPITAL,IFSA,RES ,PIW ~laptop 3 2018-01-02 15:40
28.12.17 PATRO ZNOWU NADRUKOWAL NOWYCH CIEPLYCH AKCYJEK ~franek 2 2018-01-02 10:26
Nabycie akcji Fon - nowy raport ~Jxy 4 2018-01-01 18:12
Wyciąganie pieniędzy ze spółki przez pana p trwa. ~szczeraprawda 4 2017-12-28 17:23
nominał 11 centów ~cena_nominalna 3 2017-12-27 11:16
Przynajmiej Walne fajne zrobili w tym roku. ~anatol 1 2017-12-24 16:05
fon 2018 będzi szczę. D.Patrowicza ~Hillela 1 2017-12-24 12:19
FON - analiza fundamentalna i techniczna adamkruchy 3 2017-12-23 15:28
Raport ~Szybki 1 2017-12-22 12:46
300 ~Flaa 1 2017-12-19 19:10
Raport ~Krysia 1 2017-12-18 19:55
FON SPEKULA LAPTOPA CZEKA NIE ODAWAĆ JEDYNIE PO 2 zeta ~Hillela 1 2017-12-17 17:03
moda ~fon 1 2017-12-17 09:00
czy token fon patro coin ~wnikliwy 3 2017-12-15 19:49
Słodki Patrowiczu ~marcin_scholke 5 2017-12-15 13:49
Fon dziś brali nawet po 0.25 groszy co tu się dzieje co wy na to ~Hillela 2 2017-12-15 08:22
Raport dla spółki ~Merlin 2 2017-12-14 17:45
1 kwartał 2018 ~CzarnyWilk 1 2017-12-14 14:50
Co z POLSCY INWESTORZY ? ~inwestor 1 2017-12-13 12:08
Jest nowy raport ~Tom 1 2017-12-12 18:26
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.