|
NA NOVEJ GIEŁDZIE TOTALNY MARAZM
|
~serek
|
3
|
2018-01-04 09:30
|
|
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2018 ROKU DLA ZARZĄDU,AKCJONARIUSZY,BANKIERA
|
~DOBREGO_ROKU
|
4
|
2018-01-03 23:17
|
|
Dodali nowy komunikat
|
~Jadzia
|
3
|
2018-01-03 20:16
|
|
z podłogi:)),sie usmialem:))
|
~mause
|
1
|
2018-01-03 12:56
|
|
Tu nie trzeba naganiac na spadki TU SPADKI SA WIECZNIE
|
~zozo
|
10
|
2018-01-03 12:03
|
|
Objęcie emisji po 0,11 eurocentów !
|
~ok
|
1
|
2018-01-03 12:01
|
|
najgorszy sort
|
~oszukany
|
4
|
2018-01-03 10:51
|
|
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2018 ROKU DLA ZARZĄDU,AKCJONARIUSZY,BANKIERA
|
~laptop
|
8
|
2018-01-02 19:03
|
|
Raport
|
~Ewelina
|
1
|
2018-01-02 17:11
|
|
Tu nie trzeba naganiac na wzrosty TU WZROSTY SA ZAWSZEpo spadkach
|
~PATROWICZ_SPOLKI
|
1
|
2018-01-02 15:43
|
|
PATROWICZ KUPUJE MILIONAMI SPÓŁKI- FON, ATS,IFCAPITAL,IFSA,RES ,PIW
|
~laptop
|
3
|
2018-01-02 15:40
|
|
28.12.17 PATRO ZNOWU NADRUKOWAL NOWYCH CIEPLYCH AKCYJEK
|
~franek
|
2
|
2018-01-02 10:26
|
|
Nabycie akcji Fon - nowy raport
|
~Jxy
|
4
|
2018-01-01 18:12
|
|
Wyciąganie pieniędzy ze spółki przez pana p trwa.
|
~szczeraprawda
|
4
|
2017-12-28 17:23
|
|
nominał 11 centów
|
~cena_nominalna
|
3
|
2017-12-27 11:16
|
|
Przynajmiej Walne fajne zrobili w tym roku.
|
~anatol
|
1
|
2017-12-24 16:05
|
|
fon 2018 będzi szczę. D.Patrowicza
|
~Hillela
|
1
|
2017-12-24 12:19
|
|
FON - analiza fundamentalna i techniczna
|
adamkruchy
|
3
|
2017-12-23 15:28
|
|
Raport
|
~Szybki
|
1
|
2017-12-22 12:46
|
|
300
|
~Flaa
|
1
|
2017-12-19 19:10
|
|
Raport
|
~Krysia
|
1
|
2017-12-18 19:55
|
|
FON SPEKULA LAPTOPA CZEKA NIE ODAWAĆ JEDYNIE PO 2 zeta
|
~Hillela
|
1
|
2017-12-17 17:03
|
|
moda
|
~fon
|
1
|
2017-12-17 09:00
|
|
czy token fon patro coin
|
~wnikliwy
|
3
|
2017-12-15 19:49
|
|
Słodki Patrowiczu
|
~marcin_scholke
|
5
|
2017-12-15 13:49
|
|
Fon dziś brali nawet po 0.25 groszy co tu się dzieje co wy na to
|
~Hillela
|
2
|
2017-12-15 08:22
|
|
Raport dla spółki
|
~Merlin
|
2
|
2017-12-14 17:45
|
|
1 kwartał 2018
|
~CzarnyWilk
|
1
|
2017-12-14 14:50
|
|
Co z POLSCY INWESTORZY ?
|
~inwestor
|
1
|
2017-12-13 12:08
|
|
Jest nowy raport
|
~Tom
|
1
|
2017-12-12 18:26
|