|
Czy Patro inwestuje w BTC?
|
~Konton
|
9
|
2021-01-07 10:22
|
|
Idzie gruba inwestycja większa niż na Santancie Januarego
|
~INFO
|
18
|
2021-01-07 09:27
|
|
C/WK = 0.3
|
~nowy
|
2
|
2021-01-07 09:23
|
|
Zarząd prowadzi z groszówki na złotówki
|
~PlatynoweInwestycje
|
10
|
2021-01-07 09:20
|
|
07.01.2021r.
|
~Mike
|
3
|
2021-01-07 00:37
|
|
RUSZAJĄ SPÓŁKI PATROWICZA -ATS,FON PO PONAD 30% W GÓRE-LINK
|
~patrowicz
|
11
|
2021-01-06 21:17
|
|
Panie Mariuszu czy panu nie wstyd?Takie szmaty jak Braster Work po 300%
|
~akcjonariusz
|
3
|
2021-01-06 21:14
|
|
Fon czy zdążą ci co rozmyślają zwani gapowicze
|
~Hillela
|
5
|
2021-01-06 18:47
|
|
Hillela znowu zaczął naganiać na wszystkie spółki patro.
|
~bratpit
|
18
|
2021-01-06 17:59
|
|
Fon Pat.D tyle zarobił na krypto. Walucie dziś jest gość
|
~Hillela
|
7
|
2021-01-06 12:52
|
|
Patro i Krauze
|
~lis
|
3
|
2021-01-05 22:21
|
|
milioner
|
~lis
|
1
|
2021-01-05 20:43
|
|
i po wzrostach
|
~boss
|
8
|
2021-01-05 20:21
|
|
mam
|
~lis
|
6
|
2021-01-05 20:06
|
|
ALE TU JAZDY -PŁYNNA,ZMIENNA -------CUDO
|
~PLAYWAY_PATROWICZ
|
1
|
2021-01-05 17:18
|
|
IFC
|
~IFC
|
1
|
2021-01-05 17:16
|
|
2021
|
~lis
|
4
|
2021-01-05 16:58
|
|
Wow będziemy bogaci wow
|
~nowy
|
3
|
2021-01-05 16:43
|
|
a ja wam powiem dodajemy do tortu patro nową spółę co zaczyna rosnąć
|
~damian
|
1
|
2021-01-05 16:16
|
|
Dlaczego to rośnie?
|
~Boss
|
4
|
2021-01-05 15:16
|
|
Uwaga wlkarze zPlocka chcą ubrać znowu
|
~Uwaga
|
2
|
2021-01-05 15:16
|
|
spocony znalażł się w "rogu " - co mu pozostało ? NIEKOUPOWAĆ SYFU
|
~laptopatrowicza
|
5
|
2021-01-05 14:34
|
|
Fon 20 groszy to ludzie tanio
|
~Hillela
|
8
|
2021-01-05 13:17
|
|
Co tu się stanęło, że tu takie obroty?
|
~Dedektyw
|
18
|
2021-01-05 09:23
|
|
dobre perspektywy !!!!! spółka 7 fit mocne kupuj !
|
~kasa
|
34
|
2021-01-05 09:14
|
|
on jest nieśmiertelny
|
~jacek0620
|
4
|
2021-01-03 13:09
|
|
Wczoraj kupilem na novej i odrazu sprzedalem w bitcoinach
|
~Wdupietomam
|
6
|
2021-01-02 18:46
|
|
Oddam w dobre ręce po 80gr.
|
~Kosa
|
7
|
2021-01-02 15:35
|
|
Fon A depozycie macierz.spółki NASDAO CSD
|
~Hillela
|
20
|
2021-01-02 14:57
|
|
Fon nowy rok i nowe rozdanie kto się załamie
|
~Hillela
|
9
|
2021-01-02 08:05
|