Forum giełdowe spółki ECBSA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jakie poważny kraj będzie chciał by trup bez zaplecza doświadczenia ~Prawda 13 2024-05-10 00:18
Naganiacz na bankruta ubrani w trupa nie kompromitować się jak ~Hajaa 9 2024-05-10 00:18
To jak dostaną tę karę to będzie coś koło 700 mln w plecy hehehe ~XXX 8 2024-05-10 00:18
Cel baza 5 zll to i tak za dużo za akcje tu groszowki powinny byc ~Prawdaa 11 2024-05-10 00:17
Więcej długów niż majątku. W USA mówią na to SCAM ~Grzegorz 11 2024-05-10 00:17
Ciekawe jakie bajki nowe wymyśla by ubierać dalej w bankruta może ~Hahaha 2 2024-05-10 00:17
Czy już można czy taniej się uda?Porady dawać? ~Hej 9 2024-05-09 21:48
Ależ ssanie a czym bliżej zamknięcia tym bardziej skupują,pytanie kto ~PaczeNaTo 6 2024-05-09 17:54
Wstrzymuje konie do jutra dziś nie było mojej ceny a niewiele brakowało ~PaPa 2 2024-05-09 17:17
Info Maciej Kot umowa dziś zieleń jeszcze ~Franio 2 2024-05-09 14:06
Nie rośnie to można dokupowac ~Smok 8 2024-05-09 13:22
Dzisiaj 10 up ~Jan 8 2024-05-09 10:54
Maciej Kot ~Gr 1 2024-05-09 10:24
Sprzedane?To zapraszam na Energoinstal energetyka na TOOP już +2.5% ~ENIteraz 2 2024-05-09 10:22
To jest gra kapitałem ~Kuba 1 2024-05-09 07:28
PRZEBIEG SESJI 8. maja ~OBSERWATOR 3 2024-05-09 07:24
Co tylko odbije to Leszcze się ewakuują i zabierają hajs ~AmyKiedy 8 2024-05-08 21:13
TKO 35.70 była szansa odkupić ale zniknęło i co teraz jak bez akcji na j ~JakiePrognozy 5 2024-05-08 21:03
Czy jest możliwe jakieś ESPI dobre po sesji?Ponoć po 38.50 dziś brali? ~Hyyyy 2 2024-05-08 17:16
Robią podbitke i zaraz zrzut na sprzedaż wagonem,pacze na to. ~Aj 4 2024-05-08 16:26
Brak chętnych do do sprzedaży ~Nikt 4 2024-05-08 16:21
Co z tymi co dziś odkupili??Czy jest jeszcze szansa by odzyskać ~CoRadzicie 6 2024-05-08 14:24
CIEKAWE ZJAWISKO ~Inwestor 4 2024-05-08 14:23
A może sprzedać na +5%poki jest i odkupić po 35naClozet i by więcej ~PoradyDawać 4 2024-05-08 13:19
Będzie tłusto ~Xxxx 4 2024-05-08 12:09
Ci ci wczoraj dobrali to zadowoleni ~Smok 1 2024-05-08 10:59
Jednak energoinstal ~red 1 2024-05-08 10:54
Jak można wierzyć w te bajki bankruta że chce co kolwiek ~Hahha 15 2024-05-08 10:20
Kiedy baza na Marsie budowana będzie bajeczki nowe ~Hahahahah 16 2024-05-08 10:20
Podbitka i dalsze ubieranie w bankruta naiwnych pod bahki ~Ccc 1 2024-05-08 10:20
[x]
ECBSA -0,23% 21,90 2026-06-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.