Forum giełdowe spółki ECBSA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obroty ~Kosi 4 2024-05-24 18:15
W przyszłym tygodniu będzie taniej ~Artek 5 2024-05-24 18:03
Spokojnie ~Gr 2 2024-05-24 11:37
Bedzie przejęcie ~red 6 2024-05-24 11:36
Jutro może rakieta do góry ~Smok 3 2024-05-24 11:35
Już tylko zostały dwa dni na zakupy ~Gr 3 2024-05-23 16:28
5,4,3,2,1... ~red 4 2024-05-23 12:38
Uwaga : raport nadchodzi odkupić teraz to wielce niestosowny ruch. ~Strategia 11 2024-05-23 00:16
Może to już ten moment ~Kuba 4 2024-05-22 12:05
Od jutra idziemy na 40 ~Ona 8 2024-05-22 09:01
To już tydzień ~Gr 10 2024-05-21 19:54
2024-05-28 Publikacja skonsolidowanego raportu za I kwartał 2024 ~ZdałemZeStratąAlee 3 2024-05-21 18:19
A co tu taka cisza? ~Zamar 9 2024-05-21 13:22
Co dziś dzień przyniesie ~Nowy 2 2024-05-21 09:06
Co jutro obstawiacie? ~Smok 3 2024-05-20 22:50
Ooooo a dlaczego ja tu widzie zieleń ~Fred 2 2024-05-20 16:19
Czekamy cierpliwie ~Gr 2 2024-05-20 10:55
Jak dzisiaj obstawiacie ~Nazar 3 2024-05-20 10:09
W styczniu kupił w maju informuje? technik-at 12 2024-05-20 09:18
Myślicie ze to jeszcze odbije bliżej wyników ~Inwestor 1 2024-05-18 17:38
Jest jeszcze szansa na 33zyka? Jak ustawiacie? ~AwyPoIle 4 2024-05-18 13:01
Czy wróci na 200? ~Grzegorz 7 2024-05-18 11:18
ciekwaostka ~Mózg 1 2024-05-17 18:04
Fix ~Kosi 1 2024-05-17 16:52
Każdy czeka na dogrywki zawsze taniej można odebrać przeważnie,spokojnie ~Spokojnie 1 2024-05-17 16:44
Po ile dają teraz bo mi zawiesiło tabele??? ~Podawać 3 2024-05-17 16:41
Czy już można czy taniej się uda?Porady dawać ~PoradyPlyzz 2 2024-05-17 16:05
Czy po 33 dadzą odkupić?Jak ustawiacie na Clozet? ~Jak 1 2024-05-17 15:50
May day !! spadamy do 6 zł tam jest miejsce tej Pisanki. ~Synekura 2 2024-05-17 14:38
Kiedy dywidenda ? ~Bista 1 2024-05-17 13:55
[x]
ECBSA -0,23% 21,90 2026-06-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.