Forum giełdowe spółki ECBSA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Super obroty ~Gr 2 2024-05-29 10:13
Altum wychodzi? Jesli to prawda to zjazd na grosze ~NarazieZaDrogo 3 2024-05-29 10:12
Trzeba brać. ~TM81 4 2024-05-29 10:12
Próba straszenie w dół ~Inwestor 1 2024-05-29 10:08
☢️ Wartość księgowa na 1 akcje - (minus) 193 PLN ☢️ ~Lama 22 2024-05-29 09:58
Ktoś potrafi wyjaśnić ten raport ~Kuba 14 2024-05-29 09:49
Będzin, przychody - 53% a zysk + 995%??? O co chodzi? ~Obserwator 7 2024-05-29 09:46
Zostanie wydmuszka do umorzenia ~Obserwator 11 2024-05-29 09:45
I po wzrostach ~red 1 2024-05-29 09:45
Kapitalizacja 140 mln wartości księgowa minus 500mln trup i ubiernie ~Ddd 10 2024-05-29 09:41
✅ ZYSK 200 zł/akcję ✅ ~księgowy 1 2024-05-29 09:37
Kosmos!! Co tu się wydarzyło?! ~Bdz 2 2024-05-29 09:36
jeszcze nie koniec... ~Mózg 1 2024-05-29 09:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2024-05-29 09:29
Wywalają ~Xxxx 1 2024-05-29 09:23
Okazja na wywalenie resztek bankruta jak widać walą bez opamiętania ~Maxiking 2 2024-05-29 09:21
ależ jutro będzie szczekania ~Mózg 6 2024-05-29 09:17
Znowu podbitka bankruta i ubieraniwle w trupa wartego maks 2 zl ~Xxx 5 2024-05-29 09:16
JUŻ NIKT NIE CHCE BRAĆ TEGO ŚMIECIA ? CZY LECI TU PILOT ? ~pytacz 4 2024-05-29 09:15
uchwała ~Mózg 1 2024-05-29 09:12
Powolutku zmierza do bazy? ~Anna 3 2024-05-29 09:12
Będzin, ile akcji jest w obiegu? Czy będzie dywidenda? ~Obserwator 3 2024-05-29 09:11
wszystko sprzedałem na otwarciu ~red 2 2024-05-29 09:07
Docelowo bankrut. ~technik_at 7 2024-05-29 09:05
Papierowy zysk a realnie strata. ~technik_at 8 2024-05-29 08:36
Czy 100zl jeszcze w tym tygodniu? ~Mat 2 2024-05-29 07:44
B-E-D-Z-I-N . P-Ł-A-C-Z hakowych ~CBS 6 2024-05-29 06:50
Info o Walnym czyżby dywidenda się szykuje ? ~Smok 2 2024-05-29 06:02
Dywidenda 80 zł na akcje ~Artur 6 2024-05-28 22:58
Kochani już tego nie chce,po 33 mogę jednak oddać ~Plizzz 4 2024-05-28 22:53
[x]
ECBSA 0,91% 22,20 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.