Forum giełdowe spółki DUALITY SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Caly czas rosnie popularnosc unholy !! ~Pedro 2 2022-11-22 09:01
Wydadzą juz pod koniec 2023 czy raczej 2024? ~Ses 9 2022-11-21 18:21
Zauwazyl ktos ze ciagle akcje sa skupowane po 30/40 kola ~Marek 3 2022-11-18 20:24
400k wyswietlen unholy ! ~Derek 8 2022-11-18 13:59
Jeśli 400 tyś ludzi kupi grę ~Jw 1 2022-11-17 10:20
Smutne ~Puncher 4 2022-11-17 07:15
Malymi krokami przybywal followersow i miejsce na wishliscie ~Derek 4 2022-11-16 23:31
Unholy 2023 300% zysku...) ~adameczek133 6 2022-11-16 11:34
nr 1 przeceny kursu/rok oraz nr 1 wzrostu przychodów należy do lmg ~escel 2 2022-11-16 10:55
nadal + 30 % / 1 mc ~alee 1 2022-11-16 10:55
Ciekawe kto tam dzisiaj tak sypie akcjami? ~adameczek133 8 2022-11-16 10:10
Wiemy ze wyniki dobre sa, to teraz wrocmy do punktu AT ~Marek 6 2022-11-15 15:34
Mi"szcz"owie ~DoubleD 3 2022-11-15 13:53
RAPORT ŻADNEGO ZNACZENIA NIE MA. TYLKO PREMIERA ~Revisor 3 2022-11-15 09:50
Bardzo dobry raport za Q3!!! ~alfaromeo 12 2022-11-14 20:53
Wyniki zaskakujaco dobre... ~Derek 1 2022-11-14 20:52
Powiadam Wam, miejcie akcje w portfelu, a plon wam obrodzi ~Proboszcz 7 2022-11-14 15:28
Największy przychód kwartalny w historii spółki ~dua 2 2022-11-14 15:27
Post! ~Inwestor 2 2022-11-14 14:11
Oj słabiutki akcjonariat nie wierzy we wzrosty, ~Piotr 3 2022-11-14 13:11
Re: Nieliczni wiedzą ~Piszpanjan 6 2022-11-14 11:00
Raport ~In 3 2022-11-13 11:53
Czekam z zakupami ~dua 4 2022-11-10 23:09
porównanie z Pyramid Games ~dawcakapitau 9 2022-11-10 20:04
Niech bóg mi świadkiem ~proboszcz 2 2022-11-10 15:16
Póki nie będzie obrotów na odpowiednim poziomie będą spadki ~Jakotako 2 2022-11-10 09:47
Cierpliwi wyzbieraja i wygraja ~Derek 6 2022-11-10 09:46
Przekładanie raportu nigdy nie oznacza nic dobrego ~Suchy 11 2022-11-09 14:57
wyckoff na wykresie, wiecie co to wrózy? ~ateusz 1 2022-11-09 14:55
dobra spółeczka, 2023 bedzie cudowny ~proboszcz 2 2022-11-09 14:18
[x]
DUALITY 1,98% 0,83 2026-06-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.