Forum giełdowe spółki CREATIVEFORGE GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sypacz powrócił po jednodniowej przerwie prosefor 3 2019-04-03 15:42
Nikt teraz nie kupi przed słabym raportem ~przedraportem 13 2019-04-03 13:39
Cfg to tania firma kto mądry to zbiera ~Karol 3 2019-04-03 10:30
Już nikt nie chce oddawać po tych cenach ~Fan 4 2019-04-02 17:28
Ta cena jest dla mnie śmieszna poczekam na sprzedaż ~Rekin 6 2019-04-02 15:12
Do końca Maja 25-30 zł ... ~adameczek133 11 2019-04-02 15:02
Viceprezes zrezygnował prosefor 6 2019-04-02 13:24
HW na Nintendo Life ~Galdan 5 2019-04-02 10:50
Artifex Mundi ~Steamapp 5 2019-04-01 22:36
Jakim cudem? ~Msw 3 2019-04-01 16:37
Cena szybko osiągnie 30 zł chwila cierpliwości ~Kiler 13 2019-04-01 15:53
The PIT ~Homer 13 2019-04-01 12:21
Zapowiada się bardzo dobrze... luki91 5 2019-04-01 09:38
Dzisiaj sypanie czy rakieta? prosefor 23 2019-03-30 20:01
HW planszowa comming soon ~Takmyślę 1 2019-03-30 09:23
Bardzo dobre informację widać że firma się zaczyna ~Rekin 5 2019-03-29 20:56
Komunikat o sytuacji spółki - jest dobrze, a nawet bardzo dobrze ~Arthurius 23 2019-03-29 17:20
Trwałe wzrosty dało by podanie zysków że Switcha ~ostrozny 5 2019-03-29 16:28
Hard West Board Game ~Kajtek 2 2019-03-29 16:13
Info z IR CFG ~Takmyślę 5 2019-03-29 16:11
Gratulacje dla cierpliwych ~Jeste_eksperte 4 2019-03-29 13:41
House flipper city, produkcji CFG i pozamiatane... ~Olo 2 2019-03-29 00:16
Raport PlayWay / zarządzanie kryzysowe w PLW - MadMind na prostej ~Kajtek 9 2019-03-28 23:45
Skoczek dziś się rozgrzewał do skoku przez poprzeczkę ~Zarobiony 1 2019-03-28 21:56
tak to widzę ~Zenek 3 2019-03-28 21:56
Kto tak skupje co sie dzieje??? ~halo 7 2019-03-28 21:50
dlaczego Wiceprezes zrezygnował ? ~Zenek 3 2019-03-28 21:04
Nowa hossa na Gamedevie ~Arthurius 5 2019-03-28 17:54
Lecimy na 20 zł info w drodze ...) ~adameczek133 1 2019-03-28 17:29
Cena akcji bardzo tania na tle innych firm z grami ~Bobil 2 2019-03-28 17:28
[x]
CFG -3,61% 1,47 2026-06-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.