| Masz jusz akcje? | ~Buczen35 | 1 | 2021-10-27 13:23 |
| Mega umofy jusz niedlugo | ~Ihyyd | 1 | 2021-10-27 13:21 |
| Jusz startuje mega rakietom do gury | ~Tttt | 1 | 2021-10-27 12:33 |
| Staruje rakietom | ~Httt | 1 | 2021-10-27 12:29 |
| Wzrosty sa nieukninione | ~Bufetbarmleczny | 1 | 2021-10-27 12:28 |
| Lec Lec sokole | ~Wlatcasokolow | 1 | 2021-10-27 12:27 |
| Kiedy patent na uszczelke | ~Fygd | 1 | 2021-10-27 11:29 |
| Teraz to już AntroVis w pełnym wydaniu | ~Analityk | 2 | 2021-10-27 08:04 |
| Warren bufet sie nie myli | ~Dffft | 1 | 2021-10-27 00:20 |
| Czy to funty kupuje? | ~Fgff | 3 | 2021-10-27 00:02 |
| Szykuje sie Skok juz niedlugo info | ~Prezesowa | 1 | 2021-10-26 21:14 |
| Guano czy bedzie odzysk ciepla ? | ~Vgfr | 2 | 2021-10-26 16:39 |
| Lilu lilu i po dilu | ~Bazyl | 4 | 2021-10-26 12:47 |
| Pitu - pitu. Bajki z mchu i paproci | ~Bazyl | 4 | 2021-10-26 11:36 |
| Termo beda rekorty? | ~Hurd | 4 | 2021-10-25 20:25 |
| Eth będą rekordy | ~uczen36 | 1 | 2021-10-21 20:27 |
| Proszę funty Amerykańskie chcą wejść na NC link | ~uczen36 | 11 | 2021-10-20 22:42 |
| Termo będzie ostro grane w marcu | ~Haribo | 13 | 2021-10-20 22:16 |
| Prezio znowu sprzedaje | ~Wasyl | 5 | 2021-10-20 20:08 |
| Kiedy Jakies nowe info o megakonglomeracie | ~Ggyu | 2 | 2021-10-20 19:19 |
| Kiedy info o omylce prognoz ? | ~Urfg | 1 | 2021-10-20 18:08 |
| Cuda wianki 1wsze skrzypce fotogalwanika | ~Hyff | 1 | 2021-10-20 18:07 |
| Czy kosmici juz weszli za funta klakuf | ~Hgyf | 1 | 2021-10-20 16:35 |
| Żałosne próby ratowania kursu | ~Wasyl | 5 | 2021-10-19 16:29 |
| Na bank kosmici wchodza funty tyz | ~Frgf | 1 | 2021-10-18 20:21 |
| Wielkie perspektywy | ~Prezes | 15 | 2021-10-16 11:29 |
| CODEADDIC ostatnie minuty na tanie akcje!!! Info w drodze!!! | ~Inwestor | 3 | 2021-10-15 10:50 |
| Bedzie Wywiad w tv trwam? | ~Ojciecrydzek | 2 | 2021-10-15 08:16 |
| Co za troll ciągle pisze | ~uczen36 | 1 | 2021-10-15 08:15 |
| Rakieta | ~Bhg | 2 | 2021-10-15 08:14 |