Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
w lutym 2023 już nikt agregatów nie będzie potrzebował ~Fanpan 1 2022-12-21 16:24
Kolejny wał holendra haah a ulica znowu łyka jak pelikany haha ~Hehe 1 2022-12-21 16:22
Buhaha kolejne marzenie holendra haha ~Heh 1 2022-12-21 16:20
rozebrali mnie z akcji po 0.35 zł :DDD ~anetka 3 2022-12-21 16:15
Jacob Brouwer sprzedał po 16 gr w dołku 45k akcji a potem 100% UP! ~Investor 8 2022-12-21 16:03
To JEDNA WIELKA ŚCIEMA! ~Thepunisher 4 2022-12-21 16:02
Straty odrobicie na OZE Capital ~Oze 7 2022-12-21 15:16
Prezes jak zobaczył że rekomendują 9 gr na Akcji to sprzedał . Proste ~MądryInwestor 1 2022-12-21 14:14
Sprzedałem tego syfa jak PREZES i kupiłem Biomass ~MądryInwestor 6 2022-12-21 14:01
Lepiej zainteresować się NGG - wyniki sprzedaży 2.5x większe r/r ~Ania 3 2022-12-21 13:25
Mówiłem, gdzie jest Gracz. ~Erj 3 2022-12-21 13:07
Okazuje się że Prezes sprzedał bo Rekomendowali 9 gr za Akcje ~Realnie 1 2022-12-21 11:54
Bendą odcinać ogon 02,0 na 0,15 ~ferdek 1 2022-12-21 11:38
Produkt niszowy Jedyny taki w Europie ~Trader12 5 2022-12-21 11:34
Biomass Biomass Rekomendacja Wchodzi na złotówki ~AnalitykBankowy 1 2022-12-21 11:09
Nie Kupujcie Nie Inwestujcie Poczekajcie żeby kupić po 10 zł ~Trader12 5 2022-12-21 09:53
FAKTY SPRYTNE ZAGRANIE LEGALNE ALE CZY ETYCZNE !!! ~Trader12 4 2022-12-21 08:16
PREZES ZACZYNA SPRZEDAWAĆ PO 16 GRONI ~Sandman 2 2022-12-21 08:06
Jutro 30 gr ODCIECIE! ~Znawca 4 2022-12-20 23:41
Taki obrót to jest typowy dla Termo, ale w miesiąc ~Jabkomienta 20 2022-12-20 23:33
AKCJI SPRZEDAŁ ZA 7 TYŚ ZŁ CELOWE ESPI NA SPADEK CEN ~Trader12 7 2022-12-20 22:50
jutro 0,19 niestety ~TAKAPRAWDA 15 2022-12-20 21:34
INFO!!! KASA $$$$$ ~Malina 4 2022-12-20 20:47
PREZIO wywalił po 16 groni a wy łykacie po 35 :))))))))) ~oze 10 2022-12-20 19:16
NAJPIERW WSZYSCY PISALI O 1/1.5 ZŁ TERAZ JAK SPADA WSZYSCY O 0.15 ECHHH ~Kazio 5 2022-12-20 18:56
Wsparcie 25 groszy a wy oddajecie hehe ~GOSC 5 2022-12-20 18:54
Wartość księgowa 3 grosze (słownie :trzy grosze) ~Erj 7 2022-12-20 18:27
Wczoraj Zakupy na wyścigi dziś Sprzedajecie. Kto Kupuje Nadal !? ~Trader12 2 2022-12-20 17:18
What goes up must come down ~Phil 1 2022-12-20 17:02
Dawajcie na Laboccane tam odrobicie ~Erj 3 2022-12-20 16:58
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-26 09:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.