|
w lutym 2023 już nikt agregatów nie będzie potrzebował
|
~Fanpan
|
1
|
2022-12-21 16:24
|
|
Kolejny wał holendra haah a ulica znowu łyka jak pelikany haha
|
~Hehe
|
1
|
2022-12-21 16:22
|
|
Buhaha kolejne marzenie holendra haha
|
~Heh
|
1
|
2022-12-21 16:20
|
|
rozebrali mnie z akcji po 0.35 zł :DDD
|
~anetka
|
3
|
2022-12-21 16:15
|
|
Jacob Brouwer sprzedał po 16 gr w dołku 45k akcji a potem 100% UP!
|
~Investor
|
8
|
2022-12-21 16:03
|
|
To JEDNA WIELKA ŚCIEMA!
|
~Thepunisher
|
4
|
2022-12-21 16:02
|
|
Straty odrobicie na OZE Capital
|
~Oze
|
7
|
2022-12-21 15:16
|
|
Prezes jak zobaczył że rekomendują 9 gr na Akcji to sprzedał . Proste
|
~MądryInwestor
|
1
|
2022-12-21 14:14
|
|
Sprzedałem tego syfa jak PREZES i kupiłem Biomass
|
~MądryInwestor
|
6
|
2022-12-21 14:01
|
|
Lepiej zainteresować się NGG - wyniki sprzedaży 2.5x większe r/r
|
~Ania
|
3
|
2022-12-21 13:25
|
|
Mówiłem, gdzie jest Gracz.
|
~Erj
|
3
|
2022-12-21 13:07
|
|
Okazuje się że Prezes sprzedał bo Rekomendowali 9 gr za Akcje
|
~Realnie
|
1
|
2022-12-21 11:54
|
|
Bendą odcinać ogon 02,0 na 0,15
|
~ferdek
|
1
|
2022-12-21 11:38
|
|
Produkt niszowy Jedyny taki w Europie
|
~Trader12
|
5
|
2022-12-21 11:34
|
|
Biomass Biomass Rekomendacja Wchodzi na złotówki
|
~AnalitykBankowy
|
1
|
2022-12-21 11:09
|
|
Nie Kupujcie Nie Inwestujcie Poczekajcie żeby kupić po 10 zł
|
~Trader12
|
5
|
2022-12-21 09:53
|
|
FAKTY SPRYTNE ZAGRANIE LEGALNE ALE CZY ETYCZNE !!!
|
~Trader12
|
4
|
2022-12-21 08:16
|
|
PREZES ZACZYNA SPRZEDAWAĆ PO 16 GRONI
|
~Sandman
|
2
|
2022-12-21 08:06
|
|
Jutro 30 gr ODCIECIE!
|
~Znawca
|
4
|
2022-12-20 23:41
|
|
Taki obrót to jest typowy dla Termo, ale w miesiąc
|
~Jabkomienta
|
20
|
2022-12-20 23:33
|
|
AKCJI SPRZEDAŁ ZA 7 TYŚ ZŁ CELOWE ESPI NA SPADEK CEN
|
~Trader12
|
7
|
2022-12-20 22:50
|
|
jutro 0,19 niestety
|
~TAKAPRAWDA
|
15
|
2022-12-20 21:34
|
|
INFO!!! KASA $$$$$
|
~Malina
|
4
|
2022-12-20 20:47
|
|
PREZIO wywalił po 16 groni a wy łykacie po 35 :)))))))))
|
~oze
|
10
|
2022-12-20 19:16
|
|
NAJPIERW WSZYSCY PISALI O 1/1.5 ZŁ TERAZ JAK SPADA WSZYSCY O 0.15 ECHHH
|
~Kazio
|
5
|
2022-12-20 18:56
|
|
Wsparcie 25 groszy a wy oddajecie hehe
|
~GOSC
|
5
|
2022-12-20 18:54
|
|
Wartość księgowa 3 grosze (słownie :trzy grosze)
|
~Erj
|
7
|
2022-12-20 18:27
|
|
Wczoraj Zakupy na wyścigi dziś Sprzedajecie. Kto Kupuje Nadal !?
|
~Trader12
|
2
|
2022-12-20 17:18
|
|
What goes up must come down
|
~Phil
|
1
|
2022-12-20 17:02
|
|
Dawajcie na Laboccane tam odrobicie
|
~Erj
|
3
|
2022-12-20 16:58
|