Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
"Nic dwa razy się nie zdarza..." Wisława miała rację? eryk_p 1 2022-12-22 09:21
Wsparcie dla Ukrainy na Zimę Agregaty na Wiosnę Panele ~Tauron 1 2022-12-22 09:16
Jak to jest dawać się codziennie dymać ~Tolek 1 2022-12-22 09:11
Erj miał rację erj007 1 2022-12-22 09:08
Dzisiaj ~Filip 2 2022-12-22 08:56
ZAPAMIĘTAJCIE JEDNO I POPATRZCIE W HISTORIĘ TYLKO NA BANKRUTACH MOŻNA > ~TAKAPRAWDA 1 2022-12-22 08:56
Trolespadziowe peroniarze kwicza, czyli bedzie roslo, agregaty to jest ~AntyTroll 1 2022-12-22 08:41
wizja ~nikt 1 2022-12-22 08:36
uwaga rusza PYRAMID GAMES !!! OCCUPY MARS=65 m-ce na Global WL! ~bezopoznien 1 2022-12-22 08:23
Kosmos ~Elon 1 2022-12-22 07:51
Ależ tu nagonów, kilka faktów erj007 8 2022-12-22 07:15
LICZY SIĘ ŻE SPEKÓŁA ROBI WIRÓWKĘ NIC WIĘCEJ I TYLE !!!! ~TAKAPRAWDA 2 2022-12-22 07:06
A ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJA W TE SREBERKA:) ~FabrykaSnów 1 2022-12-22 00:37
LICZBA PRACOWNIKÓW MÓWISZ ?! 1 SUPER NIE GENEROWANIE STRAT TORAZ> ~KTOS 1 2022-12-22 00:06
Prezio napisał że dopiero zbiera zmówienia ~Mn 3 2022-12-21 23:46
Tytułem usprawiedliwienia ~Erj 8 2022-12-21 22:28
Wprowadzenie do sprzedaży agregatów prądotwórczych na rynek ukraiński. ~Investor 10 2022-12-21 22:10
Spółka ma potencjał! Od maja do sierpnia 2020r urosła z 20gr na 1.33zł! ~Investor 1 2022-12-21 22:04
To ile w końcu agregaratów Ukraińcy zamówili? ~termoflex 5 2022-12-21 22:04
Jutro ~UWAGA 1 2022-12-21 22:02
drugi columbus ~inwestor666 5 2022-12-21 21:53
Termo2Power Zlecenia sprzedaży po zamknięciu 21.12.22 ~eo 3 2022-12-21 21:52
jutro lub POJUTRZE pod koniec sesji INO !!!! Zakład ??? ~echhhhhhh 1 2022-12-21 21:50
NIE TYKAĆ BO JUTRO 0,19 A I TAK W HU.. ZROBIĄ I BĘDZIE 040 A MOŻE 0.50 > ~CHMMMMMMMMMMMMMMMMMM 1 2022-12-21 21:32
tygodnie próbowałem wyjść z akcji chociaż na zero- to reguła ~iwik 6 2022-12-21 21:29
Agregat ~ViiveroY 1 2022-12-21 21:23
Do wigilii tu będzie wirówka? ~Erj 1 2022-12-21 21:04
Tu dopiero się zaczną wzrosty - tłumaczę ... ~Malina 8 2022-12-21 21:01
.................................TA FIRMA TO ....WAŁEK..... ~UWAGA 5 2022-12-21 21:01
Boli ? ~Filip 1 2022-12-21 20:32
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.