Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nikt im z prawej nie odbiera więc popzwalają sobie na co chcą !! ~norby 5 2017-08-02 13:33
SZULERNIA !!! ~sowa123 8 2017-08-02 13:11
pewnie emisję wprzyszłośći ~iUCIEKŁ 1 2017-08-02 12:58
skakac ~polak 4 2017-08-02 12:53
STEFAN - WELCOME TO KNF ~gtt 3 2017-08-02 12:36
Jacob znów sprzedaje? ~robert 1 2017-08-02 11:48
nie ma co brac ~aa 9 2017-08-02 11:44
Zaraz podciagna. ~Alan 4 2017-08-02 11:26
UIwaga banda spółdzielnia przerzuca do siebie nie dać się wciągnąć ! ~norby 8 2017-08-02 11:26
Za parę dni podadzą komunikat o spotkaniu i ruszy z kopyta ~FANPAN 4 2017-08-02 10:01
biomass dziś 0,99 zł, będzie dziś powyzej 1 - stawiam na 2x widły górne ~biomass 2 2017-08-02 09:43
RANO ODLESZCZENIE i wio na 1,4....zł ~tradycyjnie 7 2017-08-02 09:43
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją ! ~COMECO 2 2017-08-02 09:25
jedziecie na 1 PLN nieuchronnie - TYLKO BIOMASS się liczy ~biomass 1 2017-08-02 09:22
Jak wejdą te kontrakty ~Nowy 2 2017-08-02 09:09
kupiłeś po 1,3 i wyżej ? podziękuj naganiaczowi stefanowi ... ~gtt 23 2017-08-02 09:04
Jeszcze w tym tygodniu powyżej 3zł , przypomnicie moje słowa ~bob 14 2017-08-02 09:01
Zapraszam na COMECO, jutro się szykuje wybicie, byłem dziś w LM ~comeco 2 2017-08-02 07:02
26 September ~gatto 1 2017-08-02 06:25
Wiemy wszyscy dokąd zmierza kurs. ~Franek 5 2017-08-02 06:05
Czekam na wasze akcje..... ~Baca 11 2017-08-01 21:12
trzeba szukać nowej perły bo ta sie juz zgrała ~aa 14 2017-08-01 21:00
Wracając do w miarę merytorycznej gadki ~LorryD 9 2017-08-01 20:25
Wieczorem przychodza ludzie z pracy a tu minus ~Dystrybucja 7 2017-08-01 20:16
Czemu nie chcecie wzrostów? ~bob 3 2017-08-01 18:11
Są UMOWY z WŁOCHAMI, wspraca z CHINAMI-czas na ich FINANSOWE zaangażowan ~fundyICHszukająAKCJ 2 2017-08-01 16:43
Dzis lekki minusik, jutro dolne widły za widłami ~Dystrybucja 3 2017-08-01 16:34
8 sesji wzrostowych pod rząd rząd to za dużo ~Dystrybucja 3 2017-08-01 16:04
cuda odwalają żeby wywalić ludzi z papiera !! ~norby 3 2017-08-01 15:16
to sa jakies jaja:( ~aa 6 2017-08-01 14:54
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.