|
nikt im z prawej nie odbiera więc popzwalają sobie na co chcą !!
|
~norby
|
5
|
2017-08-02 13:33
|
|
SZULERNIA !!!
|
~sowa123
|
8
|
2017-08-02 13:11
|
|
pewnie emisję wprzyszłośći
|
~iUCIEKŁ
|
1
|
2017-08-02 12:58
|
|
skakac
|
~polak
|
4
|
2017-08-02 12:53
|
|
STEFAN - WELCOME TO KNF
|
~gtt
|
3
|
2017-08-02 12:36
|
|
Jacob znów sprzedaje?
|
~robert
|
1
|
2017-08-02 11:48
|
|
nie ma co brac
|
~aa
|
9
|
2017-08-02 11:44
|
|
Zaraz podciagna.
|
~Alan
|
4
|
2017-08-02 11:26
|
|
UIwaga banda spółdzielnia przerzuca do siebie nie dać się wciągnąć !
|
~norby
|
8
|
2017-08-02 11:26
|
|
Za parę dni podadzą komunikat o spotkaniu i ruszy z kopyta
|
~FANPAN
|
4
|
2017-08-02 10:01
|
|
biomass dziś 0,99 zł, będzie dziś powyzej 1 - stawiam na 2x widły górne
|
~biomass
|
2
|
2017-08-02 09:43
|
|
RANO ODLESZCZENIE i wio na 1,4....zł
|
~tradycyjnie
|
7
|
2017-08-02 09:43
|
|
Odpalamy dziś COMECO !!! Szykować się i mówię przed sesją !
|
~COMECO
|
2
|
2017-08-02 09:25
|
|
jedziecie na 1 PLN nieuchronnie - TYLKO BIOMASS się liczy
|
~biomass
|
1
|
2017-08-02 09:22
|
|
Jak wejdą te kontrakty
|
~Nowy
|
2
|
2017-08-02 09:09
|
|
kupiłeś po 1,3 i wyżej ? podziękuj naganiaczowi stefanowi ...
|
~gtt
|
23
|
2017-08-02 09:04
|
|
Jeszcze w tym tygodniu powyżej 3zł , przypomnicie moje słowa
|
~bob
|
14
|
2017-08-02 09:01
|
|
Zapraszam na COMECO, jutro się szykuje wybicie, byłem dziś w LM
|
~comeco
|
2
|
2017-08-02 07:02
|
|
26 September
|
~gatto
|
1
|
2017-08-02 06:25
|
|
Wiemy wszyscy dokąd zmierza kurs.
|
~Franek
|
5
|
2017-08-02 06:05
|
|
Czekam na wasze akcje.....
|
~Baca
|
11
|
2017-08-01 21:12
|
|
trzeba szukać nowej perły bo ta sie juz zgrała
|
~aa
|
14
|
2017-08-01 21:00
|
|
Wracając do w miarę merytorycznej gadki
|
~LorryD
|
9
|
2017-08-01 20:25
|
|
Wieczorem przychodza ludzie z pracy a tu minus
|
~Dystrybucja
|
7
|
2017-08-01 20:16
|
|
Czemu nie chcecie wzrostów?
|
~bob
|
3
|
2017-08-01 18:11
|
|
Są UMOWY z WŁOCHAMI, wspraca z CHINAMI-czas na ich FINANSOWE zaangażowan
|
~fundyICHszukająAKCJ
|
2
|
2017-08-01 16:43
|
|
Dzis lekki minusik, jutro dolne widły za widłami
|
~Dystrybucja
|
3
|
2017-08-01 16:34
|
|
8 sesji wzrostowych pod rząd rząd to za dużo
|
~Dystrybucja
|
3
|
2017-08-01 16:04
|
|
cuda odwalają żeby wywalić ludzi z papiera !!
|
~norby
|
3
|
2017-08-01 15:16
|
|
to sa jakies jaja:(
|
~aa
|
6
|
2017-08-01 14:54
|