|
Antystefan przeproś prezesa,!!!!!!
|
~Kowalski
|
2
|
2017-08-04 20:14
|
|
Spokojnie
|
~Antystefan
|
6
|
2017-08-04 19:36
|
|
Im dłużej będą notowania zawieszone
|
~Invest90
|
10
|
2017-08-04 19:34
|
|
Do Antystefana...To nie prezes jest winny.....
|
~Pierre
|
12
|
2017-08-04 18:51
|
|
TKO -40%
|
~soliter184
|
9
|
2017-08-04 18:38
|
|
Oczekując na Infa....
|
~Kowalski
|
6
|
2017-08-04 18:06
|
|
TKO -40% ALE TU BĘDZIE RZEŹ JAK TO W OGÓLE ODWIESZĄ
|
~Obserwator
|
1
|
2017-08-04 16:31
|
|
Oto moja odpowiedż,nie straszcie ludzi-autor KOR
|
~Stefan
|
8
|
2017-08-04 13:46
|
|
Bez paniki naganiacze Stefan i Konrad odwieszą
|
~Specops
|
2
|
2017-08-04 13:44
|
|
Stefan konrad gdzie są Ci aktywiści forumowi teraz
|
~Specops
|
9
|
2017-08-04 13:15
|
|
Jaka będzie kara?
|
~Antysefan
|
7
|
2017-08-04 12:59
|
|
Konrad czytaj raporty masz tylko miesiac :)...pozdrów Stefana
|
~Specops
|
2
|
2017-08-04 11:44
|
|
Spółka się nie wytłumaczyła a Wy chcecie żeby ją odwiesili?Buha marzenia
|
~UciekaćPKC
|
5
|
2017-08-04 11:41
|
|
Dzisiaj odwieszą ?
|
~mieszkolodz
|
11
|
2017-08-04 10:25
|
|
marionetykowy UKNF
|
~lolek
|
1
|
2017-08-04 09:48
|
|
takie wzrosty na innych społkach !!!
|
~luna
|
1
|
2017-08-04 09:39
|
|
Wytłumaczenie
|
~Kasia
|
8
|
2017-08-04 09:17
|
|
BYŁY wstępne prop. UMÓWcena był1,5zł.Są pierwsze umowy CENA powinna 3zł
|
~jeszczeDZIS_20proc
|
6
|
2017-08-04 08:55
|
|
na ialbatros też pisali że jak odwieszą to rajd będzie...
|
~zbycho
|
1
|
2017-08-04 08:13
|
|
Czwarta fala na BOOMERANG !!!!!!!
|
~bolek
|
2
|
2017-08-04 08:10
|
|
Podziekowania dla Stefana za perełke
|
~polak
|
6
|
2017-08-04 06:41
|
|
New Connect to szambo
|
~robert
|
2
|
2017-08-03 22:44
|
|
Stawiam ze otwarcie co najmniej 1,30a wy :)
|
~Tadek
|
9
|
2017-08-03 22:40
|
|
Podziekujcie naganiaczom Stefan konrad
|
~Specops
|
4
|
2017-08-03 20:28
|
|
powód żaden, i co na to co wczoraj wywalali akcje w dołku
|
~gooradi
|
8
|
2017-08-03 19:22
|
|
No i wiadomo o co poszło. Jutro albo w poniedziałek dalej handel :)))
|
~Kazik_wiecie_skad
|
9
|
2017-08-03 19:04
|
|
jest dobrze
|
~gooradi
|
21
|
2017-08-03 18:15
|
|
Brawo prezes!
|
~Antystefan
|
9
|
2017-08-03 15:50
|
|
Chińczyk wszedł ?
|
~mieszkolodz
|
2
|
2017-08-03 15:31
|
|
Przetłumaczenie
|
~Kasia
|
5
|
2017-08-03 15:07
|