Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Antystefan przeproś prezesa,!!!!!! ~Kowalski 2 2017-08-04 20:14
Spokojnie ~Antystefan 6 2017-08-04 19:36
Im dłużej będą notowania zawieszone ~Invest90 10 2017-08-04 19:34
Do Antystefana...To nie prezes jest winny..... ~Pierre 12 2017-08-04 18:51
TKO -40% ~soliter184 9 2017-08-04 18:38
Oczekując na Infa.... ~Kowalski 6 2017-08-04 18:06
TKO -40% ALE TU BĘDZIE RZEŹ JAK TO W OGÓLE ODWIESZĄ ~Obserwator 1 2017-08-04 16:31
Oto moja odpowiedż,nie straszcie ludzi-autor KOR ~Stefan 8 2017-08-04 13:46
Bez paniki naganiacze Stefan i Konrad odwieszą ~Specops 2 2017-08-04 13:44
Stefan konrad gdzie są Ci aktywiści forumowi teraz ~Specops 9 2017-08-04 13:15
Jaka będzie kara? ~Antysefan 7 2017-08-04 12:59
Konrad czytaj raporty masz tylko miesiac :)...pozdrów Stefana ~Specops 2 2017-08-04 11:44
Spółka się nie wytłumaczyła a Wy chcecie żeby ją odwiesili?Buha marzenia ~UciekaćPKC 5 2017-08-04 11:41
Dzisiaj odwieszą ? ~mieszkolodz 11 2017-08-04 10:25
marionetykowy UKNF ~lolek 1 2017-08-04 09:48
takie wzrosty na innych społkach !!! ~luna 1 2017-08-04 09:39
Wytłumaczenie ~Kasia 8 2017-08-04 09:17
BYŁY wstępne prop. UMÓWcena był1,5zł.Są pierwsze umowy CENA powinna 3zł ~jeszczeDZIS_20proc 6 2017-08-04 08:55
na ialbatros też pisali że jak odwieszą to rajd będzie... ~zbycho 1 2017-08-04 08:13
Czwarta fala na BOOMERANG !!!!!!! ~bolek 2 2017-08-04 08:10
Podziekowania dla Stefana za perełke ~polak 6 2017-08-04 06:41
New Connect to szambo ~robert 2 2017-08-03 22:44
Stawiam ze otwarcie co najmniej 1,30a wy :) ~Tadek 9 2017-08-03 22:40
Podziekujcie naganiaczom Stefan konrad ~Specops 4 2017-08-03 20:28
powód żaden, i co na to co wczoraj wywalali akcje w dołku ~gooradi 8 2017-08-03 19:22
No i wiadomo o co poszło. Jutro albo w poniedziałek dalej handel :))) ~Kazik_wiecie_skad 9 2017-08-03 19:04
jest dobrze ~gooradi 21 2017-08-03 18:15
Brawo prezes! ~Antystefan 9 2017-08-03 15:50
Chińczyk wszedł ? ~mieszkolodz 2 2017-08-03 15:31
Przetłumaczenie ~Kasia 5 2017-08-03 15:07
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.