Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zamknięcie na górnych widłach ! ~BazZAstraLL 1 2018-03-05 13:29
A cio to .. umowa ustna już jest "be" że spada ??? ~gromi 1 2018-03-05 13:28
W poniedziałek przebijamy 1zł na stałe i zdobywamy 1.30zł. ~Kulig 21 2018-03-05 13:27
niedługo info..... ~merdek 11 2018-03-05 13:09
Co sie dzieje ~rychu 4 2018-03-05 13:06
Dostępny nowy raport ~Szybki 1 2018-03-05 12:56
Czytają . ~mieszkolodz 3 2018-03-05 08:53
mnie zastanawia liczba mnoga w slowie POKAZY ~KAMIL 9 2018-03-04 17:31
Nikt mi tyle nie dał co T2P mi naobiecywał... ~hej 6 2018-03-04 14:24
Ja czekam na 0,75 zł tam czekam w połowie marca... ~ajax 3 2018-03-04 13:21
już mam mokro ~człowiekPrącie 1 2018-03-03 22:56
Poniżej macie linkowca : ~mieszkolodz 14 2018-03-03 20:23
Uważajcie co piszecie ~AlojzyPetru 5 2018-03-03 19:58
PYTANIE ~MARK 8 2018-03-03 19:09
podbitka zeby wyjsc na wekend z akcji ~kamil 15 2018-03-03 13:18
Warto było dokupić.... ~Aida 16 2018-03-02 21:49
Mocny papier, jeszcze nie spada na 60 gr - brawo akcjonariusze ~mokra 9 2018-03-02 15:22
Kółkowicze posprzedawali...i ujadają... ~Ręce_opadają 7 2018-03-02 15:21
termo juz 5% a bedzie dzis 20% ~stonka 6 2018-03-02 15:18
termo2 - rakieta 7% i to nie koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~monster 4 2018-03-02 15:01
startujemy leszcze ~rekin 15 2018-03-02 14:45
Co poniektórym ciśnionko rośnie , spadać nie chce i jak tu żyć ? ~tom 4 2018-03-02 14:44
No i czemu nie kupujecie? Komu sprzeda cycek głupkowaty walduś? ~dfdf 1 2018-03-02 14:12
WALNE !!!!! ~merdek 4 2018-03-02 13:19
zaraz potezny atak popytu ~sztokholm 1 2018-03-02 13:04
termo2rakiete watro kupowac w piatki zawsze sie sprawdza ~caryca 1 2018-03-02 13:03
Spokojnie waldek cycuś zaraz zacznie sypać!!! ~dfdf 4 2018-03-02 13:01
Czyżby komunikat miał się pojawić po sesji? ~Ręce_opadają 4 2018-03-02 13:00
tak profesionalnie.. ~mmm 14 2018-03-02 12:38
Termin pokazu ~Ręce_opadają 7 2018-03-02 10:55
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.