Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest nowe info od spółki ~Pro 1 2018-03-09 10:12
Info ----PODBITKA-----SRU-----GDZIE JEST KNF???? ~Obserwator 4 2018-03-09 10:09
dzis mijamy ostatecznie 1 zloty ~wer 3 2018-03-09 09:31
dzis kupilem po 1zł, po taniosci ~Hej 3 2018-03-09 09:21
Ale dzisiaj kłujca postawili na wykresie . ~mieszkolodz 18 2018-03-09 08:51
Odcięcie kolarzy nastąpi automatycznie ~Termo 9 2018-03-09 07:21
ABB - koniec spekulacji ~kamil 1 2018-03-09 06:56
Rozmowy zostały zainicjowane przez ABB.....Także trole bez napinki... ~Wiktor 8 2018-03-08 22:18
~AleBedzieSieDziało-Zwykły Szczur!!!Wytłumacz te twoja teorię!!!! ~Wiktor 8 2018-03-08 21:07
Spore obroty i duże pakiety na Kupnie na Fixie.Oj będzie się działo ~Termo2power 7 2018-03-08 19:21
Zainteresowanie globalnego lidera na rynku elektroenergetycznym technolo ~INFO 7 2018-03-08 18:59
TERMO2POWER SA (8/2018) Zainteresowanie globalnego lidera na rynku ... ~Wiktor 1 2018-03-08 18:44
Ale w WAS walą paperem, fakt podbitka i wywalanie...hehe smacznego ~ajax 1 2018-03-08 17:48
Kolejne info na TERMO2PWR ~Kazik 5 2018-03-08 17:06
zapinać pasy leszcze ~wer 8 2018-03-08 17:00
umowy ustne , zainteresowanie , oglądanie itp. ~kola 2 2018-03-08 16:40
to ile ff 70%? ~ww 1 2018-03-08 16:22
juz tydzień marxca - ciekawe co teraz wymysla aby przesunac pokazy ~kamil 2 2018-03-08 15:57
Co to dziś było za ssanie akcji na fixingu?Znowu będzie wybicie? wylapuje-perelki 3 2018-03-08 14:56
cos grubego sie szykuje czyzby dzis atak na 1 zl ~wer 3 2018-03-08 13:16
Ania wszystkiego naj..... ~MARK 12 2018-03-08 11:54
Na świeta pozak korowych jajec ~ml 2 2018-03-08 11:52
jak tam po pokazie wszystko działa tak jak zawsze ? ~xxx 7 2018-03-08 09:20
wycena uwaga 17 mln i dalej kabaret ~uwazajta 2 2018-03-07 21:54
czas na 50 leszcze ~wiedza 3 2018-03-07 21:17
otwarcie z luką i żegnamy. ~cha 6 2018-03-07 18:09
Co jest ważniejsze.Umowa słowna czy list intencyjny? ~Waldemar 11 2018-03-07 11:09
co tak mało w arkuszu ~mause 2 2018-03-07 10:24
Czy są jeszcze jakies problemy techniczne? ~Ręce_opadają 14 2018-03-07 10:02
jak tam gowena p.mieszkoldz ~mmm 23 2018-03-07 08:49
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.