|
Jest nowe info od spółki
|
~Pro
|
1
|
2018-03-09 10:12
|
|
Info ----PODBITKA-----SRU-----GDZIE JEST KNF????
|
~Obserwator
|
4
|
2018-03-09 10:09
|
|
dzis mijamy ostatecznie 1 zloty
|
~wer
|
3
|
2018-03-09 09:31
|
|
dzis kupilem po 1zł, po taniosci
|
~Hej
|
3
|
2018-03-09 09:21
|
|
Ale dzisiaj kłujca postawili na wykresie .
|
~mieszkolodz
|
18
|
2018-03-09 08:51
|
|
Odcięcie kolarzy nastąpi automatycznie
|
~Termo
|
9
|
2018-03-09 07:21
|
|
ABB - koniec spekulacji
|
~kamil
|
1
|
2018-03-09 06:56
|
|
Rozmowy zostały zainicjowane przez ABB.....Także trole bez napinki...
|
~Wiktor
|
8
|
2018-03-08 22:18
|
|
~AleBedzieSieDziało-Zwykły Szczur!!!Wytłumacz te twoja teorię!!!!
|
~Wiktor
|
8
|
2018-03-08 21:07
|
|
Spore obroty i duże pakiety na Kupnie na Fixie.Oj będzie się działo
|
~Termo2power
|
7
|
2018-03-08 19:21
|
|
Zainteresowanie globalnego lidera na rynku elektroenergetycznym technolo
|
~INFO
|
7
|
2018-03-08 18:59
|
|
TERMO2POWER SA (8/2018) Zainteresowanie globalnego lidera na rynku ...
|
~Wiktor
|
1
|
2018-03-08 18:44
|
|
Ale w WAS walą paperem, fakt podbitka i wywalanie...hehe smacznego
|
~ajax
|
1
|
2018-03-08 17:48
|
|
Kolejne info na TERMO2PWR
|
~Kazik
|
5
|
2018-03-08 17:06
|
|
zapinać pasy leszcze
|
~wer
|
8
|
2018-03-08 17:00
|
|
umowy ustne , zainteresowanie , oglądanie itp.
|
~kola
|
2
|
2018-03-08 16:40
|
|
to ile ff 70%?
|
~ww
|
1
|
2018-03-08 16:22
|
|
juz tydzień marxca - ciekawe co teraz wymysla aby przesunac pokazy
|
~kamil
|
2
|
2018-03-08 15:57
|
|
Co to dziś było za ssanie akcji na fixingu?Znowu będzie wybicie?
|
wylapuje-perelki
|
3
|
2018-03-08 14:56
|
|
cos grubego sie szykuje czyzby dzis atak na 1 zl
|
~wer
|
3
|
2018-03-08 13:16
|
|
Ania wszystkiego naj.....
|
~MARK
|
12
|
2018-03-08 11:54
|
|
Na świeta pozak korowych jajec
|
~ml
|
2
|
2018-03-08 11:52
|
|
jak tam po pokazie wszystko działa tak jak zawsze ?
|
~xxx
|
7
|
2018-03-08 09:20
|
|
wycena uwaga 17 mln i dalej kabaret
|
~uwazajta
|
2
|
2018-03-07 21:54
|
|
czas na 50 leszcze
|
~wiedza
|
3
|
2018-03-07 21:17
|
|
otwarcie z luką i żegnamy.
|
~cha
|
6
|
2018-03-07 18:09
|
|
Co jest ważniejsze.Umowa słowna czy list intencyjny?
|
~Waldemar
|
11
|
2018-03-07 11:09
|
|
co tak mało w arkuszu
|
~mause
|
2
|
2018-03-07 10:24
|
|
Czy są jeszcze jakies problemy techniczne?
|
~Ręce_opadają
|
14
|
2018-03-07 10:02
|
|
jak tam gowena p.mieszkoldz
|
~mmm
|
23
|
2018-03-07 08:49
|