|
Piękny dzień
|
~Jola
|
4
|
2020-06-19 14:59
|
|
Za trzy dni
|
~Wacek
|
2
|
2020-06-19 14:52
|
|
Idzie info prezesowa juz ma akcje a ty?
|
~Zarabiajznami
|
2
|
2020-06-19 13:09
|
|
Do 45 procent dotacji do kogeneracji
|
~haribo
|
1
|
2020-06-19 12:02
|
|
JUŻ NIKT NIE WYWALA !! AŻ DZIW !!!
|
~SZORT
|
1
|
2020-06-19 11:13
|
|
I tak się zdziwiłem
|
~Uczeń36
|
8
|
2020-06-19 10:53
|
|
Dzisiaj piątek, będzie info?
|
~Bazyl
|
4
|
2020-06-19 09:44
|
|
Czekajac na komunikat
|
~Realista
|
2
|
2020-06-19 09:38
|
|
LIPA, zbywa zarząd i cicho siedzi........czytać w internecie
|
~LIPA
|
2
|
2020-06-19 09:37
|
|
Prezesowa juz na pokladzie
|
~Ddd
|
1
|
2020-06-19 08:55
|
|
Tankowanie perly
|
~Ffg
|
1
|
2020-06-19 08:55
|
|
koniec zainteresowania już widać
|
uczen36
|
2
|
2020-06-18 18:54
|
|
Gdzie ta umowa, gdzie ta złotówka???
|
~Jędrek
|
2
|
2020-06-18 18:44
|
|
Jutro piątek -dzień info !
|
~Rey
|
3
|
2020-06-18 18:27
|
|
czy są szanse jakieś na te umowy prezes daj info co się dzieje w spółce
|
uczen36
|
1
|
2020-06-18 18:24
|
|
Jutro kolejne wzrosty zapinac pasy prezesowa juz zapiela
|
~Hgg
|
1
|
2020-06-18 17:01
|
|
Szykuje sie cos mega prezesowa nie kupuje bez powodu
|
~Fg
|
6
|
2020-06-18 14:13
|
|
Juz Zaraz wielki up zapraszamy
|
~Prezess
|
3
|
2020-06-18 13:37
|
|
Trole wolaja na farm a karawana jedzie dalej z prezesowa lzej
|
~Ghh
|
1
|
2020-06-18 12:01
|
|
taka zmasowana akcja naganiaczy moze oznaczac 2 rzeczy
|
~wyjebane_jajca
|
3
|
2020-06-18 10:22
|
|
Trole szczekaja karawana z prezesowa pedzi do oazy
|
~Vbb
|
1
|
2020-06-18 10:02
|
|
Kiedy wazny komunikat? Cena juz bedzie inna
|
~Prezesowa
|
1
|
2020-06-18 09:58
|
|
To dopiero poczatek cel sky
|
~Rff
|
1
|
2020-06-18 09:56
|
|
Stac cie by nie zarobic? Odjazd z prezesowa
|
~Bbb
|
1
|
2020-06-18 09:54
|
|
Wsiadac drzwi zamykac start
|
~Ddf
|
1
|
2020-06-18 09:53
|
|
Będzie grubo tutaj - to ja Kryspin z TJS Zello, nie paranienormalni
|
~Kryspin
|
2
|
2020-06-18 09:51
|
|
Zarabiaj z nami
|
~Bebel
|
2
|
2020-06-18 09:43
|
|
Silniki sie grzeja zarob z nami I prezesowa
|
~Ddr
|
1
|
2020-06-18 09:34
|
|
To musi polecieć do 2zł. Będzie rakieta jak na BOŚ
|
~Kryspin
|
8
|
2020-06-18 09:31
|
|
Start promu rakiety
|
~Fff
|
1
|
2020-06-18 09:22
|