Forum giełdowe spółki CARBON STUDIO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Za 30 to może i bym brał ale przy zysku kilkaset tys ta cena? ~Xt 7 2020-07-02 13:17
Oceny gier na Carbon Studio tylko pozytywne i bardzo pozytywne ~bartek 2 2020-07-02 12:55
Carbon na GPW ~Azotyn_sodu 11 2020-07-02 11:00
WZA odwołane! ~fed 21 2020-07-02 10:16
Widłowy się dzisiaj narobi ~Klakier 1 2020-07-02 09:57
Klakier ~Klakier 8 2020-07-01 10:40
wybieg formalny ~fine_mind 8 2020-06-30 15:15
Czas na skoki ~beka 2 2020-06-30 13:58
Go Carbon! ~Rrrrrr 12 2020-06-30 10:10
Co nowego na wydmucholu??? ~nguyen 9 2020-06-30 00:08
raport ~oldboy 1 2020-06-29 23:13
Carbonek ~Maszynista 2 2020-06-29 22:37
Rynek gier - potencjał ~luki91 1 2020-06-29 13:48
Do zerzygania ~Akcjonariusz 29 2020-06-26 18:51
PATCH - Nowa gra + ~Górnik 3 2020-06-26 16:14
Walne ~Cbr 7 2020-06-25 12:45
PROMOCJA JEST ~roman 1 2020-06-25 11:40
Prośba o opinie na temat Gaming Factory ~Miś 2 2020-06-24 16:49
Przydałby się komunikat o sprzedaży ~Max 8 2020-06-24 14:57
Dla wkurzonych ostanim marazmem.. ~Marco 6 2020-06-23 21:54
Świetny wynik za 2Q ~oldboy 18 2020-06-22 22:45
Zubrzyk to twoja wina!!!!!! ~japiertyzjeb 16 2020-06-22 22:41
Zwiastun Warhammer ~villlaks 6 2020-06-22 17:34
Parki rozrywki VR w Polsce! darusuk 5 2020-06-22 02:52
Miśki jak PUN dziś??? heeh darusuk 11 2020-06-21 13:42
Powrót DT na pierwszą stronę Best VR na Steam ~oldboy 25 2020-06-20 22:08
HTC Vive Cosmos + DW EE ~Cbr 4 2020-06-20 01:08
Prezentacja Warhammera na VR już niedługo ~motl 2 2020-06-19 20:38
Sprzedaz Dark Times 8 wyniki za 2Q ~Dave_RSI 13 2020-06-19 17:45
Wydawanie a produkcja gier - potencjalny zysk ~Rrrrrr 4 2020-06-18 14:13
[x]
CARBONSTU 0,00% 2,00 2026-06-18 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.