Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ewidentnie kurs czeka na wystrzał ~UWAGA 6 2022-04-05 11:30
PGE kupiło farmy za 900 mln ~wycena 6 2022-04-05 10:32
Co sie wam ubzduralo z tą farmą pod fotovolt , nie wiecie ze ~Patyk 8 2022-04-04 20:53
Dawac ten komunikat ~Bras 3 2022-04-04 14:12
bras na 4 zeta ~dolar 1 2022-04-04 10:10
co moje oczy widzą ??? ~Raczek 1 2022-04-04 08:54
Po emisji ~ktoś 1 2022-04-03 20:29
Ktoś wie po ile Krzyzanowska kupiła rok temu akcje ? ~AA 4 2022-04-03 16:03
Dlaczego nie rosnie i nie spada? ~kaco18 4 2022-04-03 13:14
Do Wielkanocy 5 zł pewne. Wiadomość da wielki impuls. ~staszecki 4 2022-04-02 01:02
KIERUNEK JEST TYLKO JEDEN ZŁOTÓWKI!!!!!!!!!!!!!!! ~Wizjoner 2 2022-04-02 00:59
" ubrali " Krzyżanowską ? ~masakra 4 2022-04-02 00:57
TO NIE UROŚNIE NIGDY Z TAKIM AKCJONARIATEM ~kolo 2 2022-04-02 00:55
A " cyprusy " z marca 2021 r. śmieją się i mają ubaw za waszą kasę :-) ~pańskie_życie 6 2022-04-01 16:19
Cd zabawy w kotka i myszkę ~nico 1 2022-04-01 10:46
Nieświadomy wchodzi na forum i widzi posty naganiających na bankruta ~Uwaga 4 2022-03-31 23:25
W kwietniu pozytywna decyzja ~greg 2 2022-03-31 22:58
Rekord wiatraków i paneli. Zielona energia pokonała węgiel ~J_Lo 1 2022-03-31 21:04
Rok temu to stało 1zl ~Anka 3 2022-03-31 20:15
Zabawy w ciuciubabkę ciąg dalszy ~nico 1 2022-03-31 16:42
Całe OZE zaczyna odbijać, nawet Zeszmacony Columbus a tu co?? ~Guru 1 2022-03-31 09:00
Ktoś coś wie już ... ~Bras 4 2022-03-30 20:50
KIERUNEK JEST TYLKO JEDEN ZŁOTÓWKI ~Wizjoner 2 2022-03-30 17:09
KUPIĘ DZIADA ZA 0,1 ~PEPA 2 2022-03-30 12:33
I CO STOI NA 0,3 I NIE CHCE WAM SPADAĆ ~lili 1 2022-03-30 10:57
0,2 czy 0,3 jakie ma to znaczenie skoro złotówki tu będą !!! ~FARMA 2 2022-03-29 22:09
Patentus i Fasing ~Ew 2 2022-03-29 17:13
Wkrótce doły 0,2 max ~kolot 1 2022-03-29 15:33
W KWIETNIU 2 ZETA ~kolo 2 2022-03-29 11:59
Bras, za chwilę 10 zł ~INFO 2 2022-03-29 09:48
[x]
BRAS -0,47% 0,21 2026-06-24 09:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.