Forum giełdowe spółki BOOMBIT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Iusiurandum patri datum usque ad hanc diem ita servavi ~nieszczesnik_drugi 1 2026-06-13 20:02
masakra. nawet nie ma jak z tego wyjsc.... ~Jasio 5 2026-06-12 23:41
Wskaźnik EV/EBITDA ~Merytorycznie 7 2026-06-10 10:54
Rozpoczęli na poważnie zatapianie kursu, kolejny gejmingowy paździerz ~boomszlam 4 2026-06-03 12:50
nadchodzą lepsze czasy? anonymous1919 8 2026-05-29 22:47
Wszyscy inwestorzy już uciekli? ~Johny 1 2026-05-04 11:40
Dzień dobry, mam 0,8% tej spółki ~Johny 3 2026-04-24 14:00
Obroty☝️ ~Tamass 1 2026-04-24 11:28
Odpisy to już historia ~Misieq 1 2026-04-16 12:33
Odpisy to już historia ~Misieq 1 2026-04-16 12:31
odpisy ~takitam 5 2026-04-12 21:43
Ta spółka to perła.... ~Johny 3 2026-04-07 20:12
Tu dobrze nie będzie. ~Tamass 4 2026-03-16 16:33
Przychody dalej rosną erydan 1 2026-03-06 08:51
Jakie przewidywania na jutro ~Grosik 2 2026-03-05 21:21
Krach może być w każdej chwili, wrzucam link ~rekin-biznesu_pl 2 2026-02-13 20:55
❤️❤️❤️ BOOMBIT wkrótce może pokazać siłę. Kierunek 11 PLN? ❤️❤️ ~Lucky7 3 2026-02-12 22:27
Teraz powoli do góry☝️ ~Tamass 2 2026-02-09 21:35
Perła ~winatuska 1 2026-02-09 10:58
Lecicie na 5 zeta. Hahahhahahahahas ~szymon 2 2026-02-09 10:37
✴️✴️✴️ BOOMBIT: W styczniu przychody wzrosły o +16,8 % r/r ✴️✴️✴️ ~onyxxx 18 2026-02-07 22:15
spoko loco ~Oscarek 2 2026-02-06 16:02
Zarząd wziął się do pracy, żeby ATM ich nie odwołało ~TańczącyWPampersie 2 2026-02-06 10:27
Wyczekiwanie ~Misieq 1 2026-02-06 10:00
Rentowność na BBT dalej w górę ~Wielki_Bu 1 2026-02-06 09:38
Dobre wyniki przejdą bez echa. Najpierw 5,5 zł. ~Aleksander 1 2026-02-06 09:05
ESPI PAP ~Jaskółka 1 2026-02-06 08:17
Prezes poinformował, że spółka wchodzi w fazę intensywnego rozwoju, LINK ~Cierpliwy 1 2026-02-05 21:28
5.02.25, boombit po sesji podał wyniki. 4 miesiąc rekordowych wyników. ~kuba 1 2026-02-05 20:46
Kolejny niezły miesiąc ~Karolina 1 2026-02-05 18:09
[x]
BOOMBIT -1,36% 5,82 2026-06-23 16:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.