Forum giełdowe spółki APIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
3 gr ~Henio2 11 2023-05-11 06:54
Słychać jęki leszczyny ~Henio2 7 2023-05-10 21:52
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-05-10 17:54
No i mamy 3 grosze ~Miodek 25 2023-05-10 13:56
Zastanawiam się czy.... ~Kirikou 15 2023-05-08 20:58
Henryk wytępił leszcza w 90% , teraz czas na nowy narybek ~Gamoń 6 2023-05-08 20:50
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-05-08 20:20
Co na to powie nasz Gumiś gieniusz GPW ~Hillela 5 2023-05-08 19:56
0.028 ~Zenonodkolek 8 2023-05-08 15:55
Apis Gumiś hill. Co robicie ~Xil 1 2023-05-08 10:32
Do Ciekawego ~Psychiatra 16 2023-05-08 07:25
Miejmy nadzieję że nas to nie będzie dotyczyć ~Akcjonariusz 9 2023-05-07 21:13
Powrót na 3 gr ~Alicowali 24 2023-05-07 12:53
Zmiana zarzadu ~Alicowali 2 2023-05-07 07:07
Zbierać, zbierać ~Seta 8 2023-05-06 22:40
Zmiana zarządu ~Silver 21 2023-05-04 20:30
Apis Gumiś powiada że piękne domy postawili Norweski kontynuacji ~Hillela 3 2023-05-03 10:21
Apis robi domy 3D? Wow, technologia xxii wieku ~Miodek 2 2023-05-02 22:00
Kiedy płacą dywidendę ~hyt 3 2023-05-02 21:01
Czy Ci Programiści to opracowali te silniki do wyciąganie kasy od ~Gamoń 3 2023-05-02 15:29
Heniek nic nie powie bo by zachęcił do kupna akcji a on ma pełne spodnie ~Hirna 3 2023-05-02 07:32
Projekt nr 1 ~Fred 2 2023-05-01 16:56
Ktoś coś wie? ~Pytam 5 2023-05-01 06:38
Apis na wykopie ~Wykop 3 2023-05-01 06:13
Zmiana zarządu ~Silver 12 2023-04-30 19:38
Zmiana zarządu ~Silver 9 2023-04-28 23:18
Próba odkupu ~Kornikzapisowegodrze 1 2023-04-28 14:38
Zmiana zarządu ~Silver 15 2023-04-28 12:25
Jutro odpał - zapinać pasy ~hyt 2 2023-04-28 07:39
Obroty jak u Babci klozetowej na Centralnym ~hyt 2 2023-04-27 20:48
[x]
APIS 6,67% 0,02 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.