| 3 gr | ~Henio2 | 11 | 2023-05-11 06:54 |
| Słychać jęki leszczyny | ~Henio2 | 7 | 2023-05-10 21:52 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2023-05-10 17:54 |
| No i mamy 3 grosze | ~Miodek | 25 | 2023-05-10 13:56 |
| Zastanawiam się czy.... | ~Kirikou | 15 | 2023-05-08 20:58 |
| Henryk wytępił leszcza w 90% , teraz czas na nowy narybek | ~Gamoń | 6 | 2023-05-08 20:50 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2023-05-08 20:20 |
| Co na to powie nasz Gumiś gieniusz GPW | ~Hillela | 5 | 2023-05-08 19:56 |
| 0.028 | ~Zenonodkolek | 8 | 2023-05-08 15:55 |
| Apis Gumiś hill. Co robicie | ~Xil | 1 | 2023-05-08 10:32 |
| Do Ciekawego | ~Psychiatra | 16 | 2023-05-08 07:25 |
| Miejmy nadzieję że nas to nie będzie dotyczyć | ~Akcjonariusz | 9 | 2023-05-07 21:13 |
| Powrót na 3 gr | ~Alicowali | 24 | 2023-05-07 12:53 |
| Zmiana zarzadu | ~Alicowali | 2 | 2023-05-07 07:07 |
| Zbierać, zbierać | ~Seta | 8 | 2023-05-06 22:40 |
| Zmiana zarządu | ~Silver | 21 | 2023-05-04 20:30 |
| Apis Gumiś powiada że piękne domy postawili Norweski kontynuacji | ~Hillela | 3 | 2023-05-03 10:21 |
| Apis robi domy 3D? Wow, technologia xxii wieku | ~Miodek | 2 | 2023-05-02 22:00 |
| Kiedy płacą dywidendę | ~hyt | 3 | 2023-05-02 21:01 |
| Czy Ci Programiści to opracowali te silniki do wyciąganie kasy od | ~Gamoń | 3 | 2023-05-02 15:29 |
| Heniek nic nie powie bo by zachęcił do kupna akcji a on ma pełne spodnie | ~Hirna | 3 | 2023-05-02 07:32 |
| Projekt nr 1 | ~Fred | 2 | 2023-05-01 16:56 |
| Ktoś coś wie? | ~Pytam | 5 | 2023-05-01 06:38 |
| Apis na wykopie | ~Wykop | 3 | 2023-05-01 06:13 |
| Zmiana zarządu | ~Silver | 12 | 2023-04-30 19:38 |
| Zmiana zarządu | ~Silver | 9 | 2023-04-28 23:18 |
| Próba odkupu | ~Kornikzapisowegodrze | 1 | 2023-04-28 14:38 |
| Zmiana zarządu | ~Silver | 15 | 2023-04-28 12:25 |
| Jutro odpał - zapinać pasy | ~hyt | 2 | 2023-04-28 07:39 |
| Obroty jak u Babci klozetowej na Centralnym | ~hyt | 2 | 2023-04-27 20:48 |