Forum giełdowe spółki ABC DATA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zamiast pisac dyrdymaly sprawdzcie ile jeszcze zostalo akcji ~pan 18 2015-11-26 20:04
Warto porównać wynik z 2013 i prognozę na 2015- co się okazuje? ~białoczerwony 29 2015-11-17 11:40
Czy będzie wezwanie MCI - na 38.5 % akcji -po 4 zł ? ~progres 48 2015-11-12 23:23
Zysk netto ABC DATY po 3 kw to 31.8 mln zl,wzrost o 59% r/r!! ~mar 5 2015-11-12 17:36
"ABC DATA pracuje nad akwizycjami ." ~progres 1 2015-11-12 17:33
WYNIK NETTO za 3 kwartały -wyższy o-70 % ~progres 39 2015-11-12 17:24
Szukają tutaj frajerów na podniesienie kursu na 5 zeta ~mb 47 2015-11-12 10:19
Dobra realna prognoza 17mln zwałka bo spółka coraz lepsza i dywidendowa ~Mondrala 1 2015-11-12 09:18
ABC DATA chce byc graczem nr 1. W Polsce. I w Europie !!!! ~mar 33 2015-11-07 14:31
ABC DATA chce osiagnac wycene 1 mld zl do 2018 r. ~mar 32 2015-11-05 11:53
Zysk ABC DATA na poziomie jednostkowym wzrosl o 28.7% do 32.3 mln !! ~mar 18 2015-11-03 12:55
ABC DATA za rok -będzie po 6 zł-.program motywacyjny ~progres 40 2015-11-03 10:38
ABC DATA zysk netto w 2 kwartale-13.9 mln zl.Wzrost r/r o 24.8%!! ~mar 25 2015-11-03 09:48
Czy będzie 20% dywidendy ? ~edek 47 2015-10-27 11:52
ABC Data mocno poszerza ofertę ~ed 13 2015-10-21 20:47
mala analiza rynku IT ~devilek 2 2015-10-21 11:03
Rośnie zainteresowanie !!! ~edek 19 2015-10-18 12:42
ABC Data podobne tendencje jak w wynikach II kw. obserwowała w III kw. ~bbb 12 2015-10-16 18:38
ABC DATA zysk netto po 1 kw - 12.9 mln zl, prawie 100% wzrostu r/r!! ~mar 14 2015-10-16 13:37
co tak słabo nic nie leci do 3 zł ~jan 15 2015-10-15 18:47
abcadta juz za meisiać fatalne wyniki za 3 k ~frt 29 2015-10-15 18:36
co tak słabo nie chce spadać ~jan 46 2015-10-13 09:01
Kolego wykres jakieś spostrzeżenia po dzisiejszej sesji ~białoczerwony 62 2015-10-08 16:43
DLACZEGO NIKT NIE CHCE TEJ MAKUTATURY ~don 50 2015-10-06 17:01
walne ~raportygpwpl 16 2015-09-29 14:32
ABC DATA - zysk netto 27 mln,EBIDTA 39 mln,przychody 2.3 mld!! ~mar 5 2015-09-25 11:35
Będzie podwójne dno ? ~edek 45 2015-09-25 11:15
niebawem 2 z przodu abc data sie pogrąża... ~frew 46 2015-09-21 11:16
Giełda szaleje - kursy rosną, oscylatory pękają !! ~jj 3 2015-09-20 09:59
gdzie jest grubas ~devilek 50 2015-09-14 13:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.