Forum giełdowe spółki ABC DATA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
,39 zł dywidenda to jest coś ~grubesumy 37 2016-05-18 16:16
Wykres a Syzyf Mleczki ~widz 3 2016-05-18 13:02
postanowiłam na trwale podawać tlen dacie ~yola 4 2016-05-18 11:55
janek,umówisz sie ze mną na kawę? ~yola 5 2016-05-18 10:06
wyniki Daty a Actionu ~invest 29 2016-05-18 06:31
Walne bobgreen1971 2 2016-05-17 12:43
Brak popytu? ~widz 10 2016-05-16 09:42
dywidenda ~-zbyszek1 8 2016-05-13 17:49
jestem załamana,spada i spada ~yola 4 2016-05-13 13:04
panika dobra rzecz ~widz 21 2016-05-13 12:41
klika miesiecy zwyzek padłoz wjeden dzień na smieciu- nawet dywidenda ~erw 5 2016-05-13 08:52
krach na dacie!!!ratuj sie kto może!!!ewakuacja!!! ~yola 12 2016-05-12 19:48
Nareszcie ~białoczerwony 34 2016-05-12 16:00
Jak ładnie :)))))) ~janek 2 2016-05-12 14:59
abc znó wyniki tragedia spadki o 50% rdr... ~kio 34 2016-05-12 13:31
Wzrost Kosztów Sprzedaży o 5,75 mln. Dobra marża 5,35% Dywidenda 2016 ~Smecz 18 2016-05-12 12:50
smutek wykresa ~widz 23 2016-05-10 13:40
Luka domknięta. Teraz w górę ? ~gienio 55 2016-05-09 16:50
kiedy dywidenda? ~yola 39 2016-05-09 15:39
rok temu dałem się nabrać ~grubesumy 62 2016-05-06 09:49
zastanawiam się,co sobie kupić za dywidende z DATY ~yola 22 2016-05-06 08:32
Ruszyła maszyna po szynach ~Lokomotiv 1 2016-05-05 21:17
ABC Data inwestuje w rozwój segmentu usług z wartością dodaną Value+ ~białoczerwony 60 2016-04-29 10:19
Spółka dla ceniących zyski z dywidendy i jednego durakowatego trola :) ~janek 2 2016-04-28 18:12
ABC DATA ~białoczerwony 31 2016-04-27 10:05
49 mln zl dywidendy! 0.39 zl na akcje ! Stopa dywidendy ponad 10%! ~mat 15 2016-04-25 13:11
termin bobgreen1971 4 2016-04-22 12:44
nie cieszcie sie rok temu też byłą dywidenada po której kurs spadł mocno ~ioo 63 2016-04-20 15:38
Zamknięcie w stylu. a to były takie wygłupy postraszyliśmy dla Zabawy ~CEP 82 2016-04-07 10:24
Szykuje się super dywidenda :)))))) ~janek 54 2016-04-06 21:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.