Forum Forex

+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 3 2026-06-23 16:29
szyfry BAXA !!!!! dla wytrawnych tropicieli ~wredny 8 2016-08-18 13:37
Trading przyszłości jest w price action? ~TraderCAD 1 2016-08-18 11:31
[EDUKACJA] Teoria rynku Forex (część 2) ~InsiderFX 1 2016-08-18 11:15
SkyFX opinie ~maciej 81 2016-08-18 11:01
dax tak to widze ~spain 2 2016-08-18 10:17
Sukcesorzy nie chcą tylko pilnować biznesu. Komentarz partnera VI Forum na Wzgórzach Puls Biznesu 1 2026-07-27 19:55
Usd ~Abrakadabra 24 2016-08-18 08:31
Edek ~JohnnyBdead 26 2016-08-18 03:31
eLa na EUR/USD i czekać! ~wredny 33 2016-08-18 03:15
Franek już nigdy nie będzie powyżej 4 zyli ~święty 2 2016-08-17 21:51
Funt wybił do góry. ~inwestor 3 2016-08-17 16:59
Funt GBP odbił w górę ~inwestor 1 2016-08-17 16:40
GBP USD ~Mario23 15 2016-08-17 14:54
Trading przyszłości jest w price action? ~Maniak_FX 1 2016-08-17 14:52
Biały szum w Nowej Zelandii i brak reakcji na NZD ~InsiderFX 1 2016-08-17 14:08
dolary na poniedzialek ~BAX 26 2016-08-17 10:52
Raport poranny – waluty świat xteam 1 2016-08-17 10:52
USD zbity pies ~JP 19 2016-08-17 01:07
KGHM.. do baxa ~club 8 2016-08-17 00:26
Ktoś jeszcze z funtami? ~typ 22 2016-08-16 21:32
a OIL widzą ? ~wredny 4 2016-08-16 13:34
EDEK oporki ~JP 1 2016-08-16 13:16
Monitor rynku surowcowego – realizacja prognozy na ropie ~InsiderFX 1 2016-08-16 10:49
Wybiliśmy nowe dołki na USDCAD i co dalej? ~Niebieski 1 2016-08-15 23:33
. Co jeśli cena nie dochodzi do TP? ~Niebieski 1 2016-08-15 23:28
Dax? pora wracać na PD ~wredny 24 2016-08-15 15:12
dolary --weekendowe pogrywanie w typowego leszcza ~BAX 12 2016-08-15 14:28
Pytanie do Baxa jaki scenariusz na DAX znowu nowe szczyty ?? ~nb 2 2016-08-15 12:59
Ciekawa sytuacja na AUDUSD. ~Niebieski 1 2016-08-15 00:50
Teoria rynku Forex część 1 ~Niebieski 1 2016-08-15 00:48
eur/pl dla Casch ~BAX 27 2016-08-14 17:19