WAŻNE

Warszawa: Jezdnia Trasy Łazienkowskiej uszkodzona po ulewach

2020-06-30 07:51, akt.2020-06-30 09:37
publikacja
2020-06-30 07:51
aktualizacja
2020-06-30 09:37
fot. bmszealand / Shutterstock

Odcinek Trasy Łazienkowskiej od ronda Jazdy Polskiej do Wisłostrady jest już przejezdny. Służby miejskie całą noc pracowały nad usunięciem powstałej podczas ulewy awarii – poinformował stołeczny magistrat.

W wyniku nawałnicy, która w poniedziałkowy wieczór przeszła nad Warszawą, doszło do uszkodzenia jezdni Trasy Łazienkowskiej. Jak wyjaśnił stołeczny magistrat, ogromne ilości wody wyrwały studzienkę kanalizacyjną oraz fragmenty pobocza i asfaltu.

Odcinek w kierunku Pragi pozostawał zamknięty. Utrudnienia trwały od późnych godzin wieczornych. Niektóre linie autobusowe były kierowane objazdem.

Uszkodzenia jezdni przez całą noc usuwały służby drogowe. Trasa jest już przejezdna. Po godz. 8 rozpoczęto przywracanie podstawowej organizacji ruchu.

Jak podała rzecznika warszawskiego ratusza Karolina Gałecka, przed godz. 9 zakończyło się asfaltowanie odcinka trasy. Udostępniane są kolejne pasy jezdni, a w południe autobusy miejskie wrócą na przeznaczone dla nich buspasy.

Autorka: Agnieszka Ziemska

Źródło:PAP
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
qwertas
Rafał prezydent daje radę. Tak samo, jak sobie radził z Czajką i remontami ulic w Śródmieściu tzw. „Uśmiech Warszawy”. Skończyło się na prezentacji w PowerPoincie i ochach-achach w Wyborczej.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki