Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Szybkie pożyczki dostępna w Internecie to najszybszy sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Szybka pożyczka poza przyspieszonym trybem przyznawania środków finansowych, niewiele różni się od pozostałych pożyczek. Sprawdź, jak zaciągnąć tanią i szybką pożyczkę.

Szybka pożyczka pozwala zdobyć pieniądze nawet w kilkanaście minut. Szybkie pożyczki to doskonałe rozwiązanie w sytuacji konieczności opłacenia nagłych wypadków czy potrzeby dostępu do większej ilości gotówki. Ekspresowa pożyczka to zobowiązanie finansowe z przyspieszoną decyzją kredytową. Ze względu na wysoką dostępność, bardzo często nazywana jest szybką pożyczką dla każdego.

Szybka pożyczka – jak otrzymać korzystną pożyczkę szybko? (YAY Foto)

Szybka pożyczka – jak wybrać najtańszą?

Szybkie pożyczki to bardzo popularny produkt, zarówno w przypadku pozabankowych instytucji finansowych, które udzielają tradycyjnych pożyczek, jak i internetowych pożyczkodawców. Szybkie pożyczki znajdują się w ofercie co najmniej kilkudziesięciu instytucji finansowych, udzielających zobowiązań online. Pożyczka od ręki to rozwiązanie dostępne dla większości ludzi, jednak warto pamiętać o jej kosztach.

Ze względu na sporą ilość ofert szybkich pożyczek, warto pamiętać o podstawowych kosztach tego rodzaju zobowiązań finansowych. Podobnie jak w przypadku pozostałych zobowiązań finansowych, do podstawowych kosztów ekspresowej pożyczki należy:

  • oprocentowanie pożyczki (zgodnie z prawem, może wynosić maksymalnie 10 procent w skali roku),
  • prowizja(to wynagrodzenia pozabankowej instytucji finansowej za udzielenie pożyczki),
  • pozostałych kosztów szybkiej pożyczki (ubezpieczenie i pozostałych opłat związanych z udzieleniem pożyczki).

Jak wybrać tanią szybką pożyczkę? Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. To całkowity koszt kredytu, który musi ponieść osoba wybierająca pożyczkę. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest wyrażona jako wartość procentowa pożyczki w stosunku rocznym. RRSO jest pożytecznym miernikiem kosztów ekspresowej pożyczki, ponieważ uwzględnia wszystkie koszty zobowiązania. Dzięki temu, jeśli poszukujesz błyskawicznej pożyczki, nie musisz za każdym razem porównywać wysokości oprocentowania, prowizji, i innych kosztów danych pożyczek. Wystarczy, że porównasz wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Pamiętaj, że im wyższe RRSO, tym wyższe są

Szybkie pożyczki – jak zaciągnąć?

Szybka pożyczka dla każdego to zobowiązanie finansowe dostępne dla większości pożyczkobiorców, dzięki czemu szanse na zdobycie dodatkowej gotówki na dowolny cel mają osoby, którym odmówiono udzielenia finansowania w bankach oraz innych miejscach. Błyskawiczna pożyczki to rozwiązanie finansowe, w którym od momentu złożenia wniosku po przelew pieniędzy na konto pożyczkobiorcy, może minąć zaledwie kilkanaście minut. Pożyczka od ręki jest rozwiązaniem finansowym pozbawionym zbędnym formalności, a żeby otrzymać oczekiwane pieniądze, wystarczy spełnić kilka wymogów, które zależą od danego pożyczkodawcy.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę ekspresową przez Internet, zazwyczaj należy na początek założyć konto na stronie wybranego pożyczkodawcy. Na tym etapie podaje się zazwyczaj podstawowe dane osobowe, a większość z nich widnieje na dowodzie osobistym. Zaciągając szybką pożyczkę dla każdego, pozabankowa instytucja finansowa, udzielająca zobowiązania, prawdopodobnie będzie wymagała przedstawienie wyciągu z rachunku bankowego lub innego dokumentu, który potwierdzi Twoje zarobki. Potwierdzenie otrzymywania comiesięcznych wpływów na konto zwiększy zdolność kredytową i tym samym zmniejszy ryzyko ewentualnego braku spłaty pożyczki, co ma duże znaczenie dla pożyczkodawcy.

Następnym etapem na drodze otrzymania pożyczki od ręki dla każdego jest złożenie wniosku o zobowiązanie finansowe. Aby to zrobić, należy podać optymalną wysokość szybkiej pożyczki, a także termin jej spłaty. Pamiętaj, że zaciągnięcie pożyczki wymaga podjęcia przemyślanej i odpowiedzialnej decyzji, dlatego za każdym razem konieczne jest przeczytanie regulaminu oraz umowy pożyczki przed jej podpisaniem. Po wysłaniu wniosku o szybką pożyczkę, pozabankowy pożyczkodawca w trybie ekspresowym analizuję złożony wniosek i wydaje decyzję kredytową. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, po kilku chwilach na Twoim koncie pojawią się pieniądze.

Co ciekawe, szybka pożyczka od ręki może być darmowa. Darmowe szybkie pożyczki to promocyjne rozwiązania finansowe dla nowych klientów, którzy do tej pory nie zaciągali żadnych zobowiązań u danego pożyczkodawcy. Darmowa pożyczka od ręki jest pozbawiona oprocentowania, prowizji oraz wszelkich innych pozostałych kosztów, związanych z jej udzieleniem. Dzięki temu, zaciągając darmową i szybką pożyczkę od ręki, spłacasz jedynie tyle, ile pożyczyłeś. Wszystko to ma miejsce pod warunkiem spłaty w terminie zawartym w umowie.

Przeczytaj także:

Co cechuje szybkie pożyczki online od SMS365?

Jakie są zasady szybkiej pożyczki na telefon?

Jakie są korzyści szybkich pożyczek od Ekassa?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2018-11-16

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

2018-09-21

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej,czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, a niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

2018-09-21

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

Odsetki ustawowe za opóźnienie – kiedy pobierane i ile wynoszą?

Odsetki ustawowe za opóźnienie to gwarantowane prawem odszkodowanie, występujące w momencie braku spłaty za określone towary i usługi przez dłużnika. Odsetki ustawowe za opóźnienie mają swoje uzasadnienie, jeśli pomiędzy stronami nie ustalono innych wysokości odsetek za opóźnienie.

Jak sprawdzić zdolność kredytową? Gdzie to zrobić online?

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu? Dzisiaj podpowiemy jak obliczyć swoją zdolność kredytową, nie dać się zaskoczyć banku i zwiększyć szansę na jego uzyskanie.

Ranking chwilówek - ranking najlepszych chwilówek

Ranking pożyczek chwilówek może pomóc zdecydować o wyborze najlepszej z nich. Może dotyczyć chwilówek, pożyczek ratalnych lub pożyczek darmowych.

Kalkulator pożyczki - najlepszy kalkulator oprocentowania i odsetek

Przygotowując się do wzięcia kredytu lub pożyczki, przeglądamy oferty wielu banków. Kalkulator pożyczki może nam to zadanie znacznie ułatwić i to online, bez wychodzenia z domu.

Ikona informacji
poradniki