Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 89.93%
Kwota pożyczki 100.0 – 25000.0 zł
Okres spłaty 6 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży offline to 25 000 zł.
Ikona polubienia
479 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Pożyczka w Profi Credit skierowana jest zarówno do prywatnych konsumentów, jak i do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Na pożyczkę online w Profi Credit mogą liczyć także ci klienci, którzy mają niespłacone inne zobowiązania

Profi Credit – podstawowe informacje 

Profi Credit udziela pożyczek zarówno  prywatnym podmiotom, jak i firmom. Pożyczka w Profi Credit po spełnieniu określonych warunków może zostać przyznana  także osobom zadłużonym. Jest to zatem finansowe koło ratunkowe dla tych konsumentów, którzy w banku kredytu na pewno nie dostaną. Profi Credit udzielając pożyczek osobom zadłużonym bierze pod uwagę wielkość dotychczasowych zobowiązań finansowych dłużnika i na tej podstawie ustala kwotę pożyczki i wysokość miesięcznej raty.

Profi Credit – oferta pożyczek online. Pożyczki przez internet Profi Credit – oferta pożyczek online. Pożyczki przez internet (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Warto także podkreślić, że biorąc w Profi Credit pożyczkę online, nie zapłacimy odsetek (pod warunkiem terminowej spłaty).

Podczas składania w Profi Credit wniosku online klienci są (po spełnieniu określonych warunków ujętych w regulaminie promocji, który dostępny jest na stronie www.proficredit.pl) nagradzani punktami, które mogą wymienić na takie benefity, jak odroczenie terminu spłaty, obniżenie o połowę dwóch rat etc.

Na stronie Profi Credit dostępny jest także informator, w którym po zalogowaniu się do Panelu Klienta znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dotyczącego naszego zobowiązania.

Profi Credit – jak długo czeka się na pieniądze? 

To, ile w Profi Credit czeka się na pieniądze, zależne jest od tego, w jakim banku mamy konto (przelewy pomiędzy tymi samymi bankami realizowane są natychmiastowo), od godzin pracy pożyczkodawcy i tego, jak szybko umówimy się z doradcą finansowym. Dlatego nim zaczniemy ubiegać się o pożyczkę w konkretnej firmie, sprawdźmy to, jak długo czeka się na pieniądze.

Pożyczka w Profi Credit – jak otrzymać? 

Do otrzymania pożyczki w Profi Credit potrzebne są takie dokumenty, jak dowód osobisty i potwierdzenia płatności będące dowodem tego, że jesteśmy rzetelnymi i godnymi zaufania pożyczkobiorcami. Przy wnioskowaniu o przyznanie niższych kwot nie potrzebujemy zaświadczenia o dochodach, gdyż wystarczającą dla firmy Profi Credit informacją jest deklaracja, że taki stały, miesięczny dochód wpływa na nasze konto.  Jakie zatem warunki musimy spełnić, by w Profi Credit pożyczka na dowód została nam przyznana?

Najważniejsze z nich to:

  • bycie osobą pełnoletnią;
  • posiadanie numeru telefonu i konta w banku;
  • posiadanie dowodu osobistego;
  • posiadanie stałego dochodu (nie musimy jednak przedstawiać zaświadczenia o zarobkach);
  • zamieszkanie i zameldowanie na terenie Polski;
  • pozytywna ocena zdolności kredytowej.
  • umówienie się z doradcą finansowym.

Wszystkie szczegóły dotyczące naszej zdolności kredytowej i wiążącej się z nią wysokością miesięcznej raty są niemal natychmiast ustalane przez konsultanta. Ilość rat i czas spłaty pożyczki również ustalany jest indywidualnie, dlatego też na stronie Profi Credit Polska nie znajdziemy typowego kalkulatora pożyczkowego. Natomiast dołączając do Klubu Dobrego Klienta możemy liczyć na pożyczkę na lepszych warunkach, szybszą wypłatę środków i prostszy proces wnioskowania.

Co ważne, w Profi Credit wszystkie początkowe formalności związane z zaciąganiem pożyczki możemy załatwić online. Po wypełnieniu wniosku online pozostanie nam jedynie oczekiwanie na doradcę finansowego – możemy zaprosić go do siebie (taka wizyta zazwyczaj może odbyć się już następnego dnia) lub udać się do jednego z licznych oddziałów Profi Credit.  Taki system obsługi klienta umożliwia indywidualne i partnerskie podejście do każdego konsumenta.

Pożyczka w Profi Credit jest zgodna z Ustawą o kredycie konsumenckim – wszystkie koszty pożyczki mieszczą się bowiem w granicach ustawowej normy. Ponadto na odstąpienie od umowy pożyczki mamy 14 dni.

Profi Credit i pożyczka bez BIK? 

Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy Profi Credit i i interesuje nas pożyczka bez BIK, to musimy wiedzieć, że w tej instytucji pozabankowej taką pożyczkę, jak najbardziej otrzymamy.

Jak już wspomnieliśmy Profi Credit nie wymaga od potencjalnych pożyczkobiorców zaświadczenia o zarobkach, a jedynie wykazania, że regularnie spłacają swoje zobowiązania (takim „dowodem” mogą być np. opłacane przez nas rachunki za prąd).

Z uwagi na brak weryfikacji w BIK oferowane przez Profi Credit pożyczki  mogą być pożyczkami dla osób zadłużonych. Jeśli zatem chcemy zaciągnąć pożyczkę bez BIK, to jak najbardziej możemy zrobić to właśnie w Profi Credit.  

Profi Credit oferuje pożyczki bez BIK i KRD, dlatego w sytuacji, gdy bank odmówił nam finansowego wsparcia lub gdy nie mamy czasu długo czekać na decyzję kredytową, możemy bliżej zapoznać się z ofertą Profi Credit i rozważyć zaciągnięcie zobowiązania właśnie w tej firmie.

Profi Credit Poland to rzetelny i sprawdzony pożyczkodawca, który na polskim rynku istnieje od 2004 roku. Profi Credit posiada liczne oddziały na terenie całej Polski.  

Więcej informacji o ofercie Profi Credit Polska S.A. i aktualnych promocjach znajdziemy na stronie internetowej pożyczkodawcy (www.proficredit.pl)

Przeczytaj także:

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-22

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Ikona informacji
poradniki