Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,30 zł , zmiana od tamtej pory: -48,53%

Zysk netto za 2kw. 6,5 mln netto

Zgłoś do moderatora
Biorąc pod uwagę że zysk netto to około 27% przychodów. A firma będzie miała oko 350 tys subskrybentów razy 19.90 zł plus 1mln z reklam miesięcznie daje 24mln razy 27% daje 6,5mln zysku netto. Trochę słabo. Oby okazało się że mają z pół miliona subskrybentów towtedy miło zaskoczą.
  • Zysk netto za 2kw. 6,5 mln netto Autor: ~Timotyferis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,05% 19,20 2023-02-06 15:59:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.