Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,06 zł , zmiana od tamtej pory: -4,08%

Zysk netto r/r wzrósł mocniej niż ceny akcji

Zgłoś do moderatora
A spółka nadal wzrostowa i wypłaciła sporą dywidendę. Kurs akcji r/r jest wyższy o jakieś 20% a zysk netto wzrósł o ponad 34% r/r - dobrze mówię? ;) Myślę, że wyniki za III kwartał realnie zysk netto ok. 150 mln i bedzie to będzie bardzo dobry wynik (wakacje zawsze sezonowo słabe), a w IV kwartale czeka nas piękny wystrzał zysk netto w okolicach 300 mln na zmienności jesienno zimowej łącznie XTB w tym roku zbliży się zyskiem netto do 900 mln PLN. Wycenowo spółka nadal atrakcyjna i rozmiar rynku jest ogromny + na pewno sporo nowości w drodze. Kluczowe będzie, aby przyciągała aktywnych traderów i mieli dla nich dobrą ofertę, a nie głównie pasywnych klientów. Na pewno pójdą w tą stronę, to kwestia czasu. Subiektywna opinia. Pozdro.
  • Zysk netto r/r wzrósł mocniej niż ceny akcji Autor: ~Pasjonatrynku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -1,37% 72,00 2025-09-19 17:04:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.