Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  314,50 zł , zmiana od tamtej pory: 27,44%

Zwrot prowizji za awarie

Zgłoś do moderatora
Pamietam peikne czasy jak zwrocili prowizje za 3 msc i dali darmowe na 3 miesiace . Tak sobie człowiek zerknie na te prowizje to az serce boli :) w rok nowe auto dla banku a to niby tak nie wiele :(

Moze znów się uda. Trzeba pisac reklamacje :)
  • Zwrot prowizji za awarie Autor: ~T6

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 0,00% 400,80 2026-05-18 09:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.