Forum Giełda +Dodaj wątek

Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 24.06.20

Zgłoś do moderatora
Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 24.06.2013 r. wraz z projektami uchwał
Zarząd Spółki Sakana S.A. niniejszym informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 24.06.2013 r. o godz. 9:00 w Kancelarii Notarialnej Jolanta Gardocka & Beata Otkała, przy ul. Łuckiej 2/4/6 lok.37 w Warszawie. W załączeniu pełna treść ogłoszenia, projekty uchwał oraz wzór pełnomocnictwa.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=48447&ncc_index=SKN&id_tr=1
  • Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 24.06.20 Autor: ~Gecko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SAKANA -3,55% 0,38 2021-01-22 09:22:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.