Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: 24,52%

Zmiany w skladzie akcjonariatu

Zgłoś do moderatora
zobaczcie na stooq jest aktualizacja z 28 maja 2020 , nie ma już sypacza  Wojciech Wiśniewski wraz ze spółką Agro-Jumal 
w czasie podbitki zaczeli sypać i chyba sie już wysypał , tak więc nie bedzie blokował kursu .

Z dRUGIEJ STRONY JAK NA SPÓLKE KTÓRA REGURALNIE ZARABIA I PŁACI DYWIDENDE TO KAPITALIZACJA OKOŁO 50 MLN PLN TO JES JAK ZA DARMO ( NA NEW CONECIE JEST MNÓSTWO GÓWNA CO MA CAPY PO LILKADZIESIĄT MLN A NIC NIE ROBIA)
Jak to mogło sie uchować ,prędzej czy później rynek to wyceni godziwie .
myślę o przedziale około 15 pln po wynikach za 2020 w zystku w oklicy 10 mln zysku netto ( za 1q 2020 jest 2,7mln netto).

do zobaczenia na peronie z napisem 15 pln
  • Zmiany w skladzie akcjonariatu Autor: ~Fan_makaronów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,00% 7,16 2021-09-28 14:09:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.