Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,15 zł , zmiana od tamtej pory: -0,87%

Zmiany na lepsze

Zgłoś do moderatora
Rozmawiałem z dyrektorem operacyjnym i szefem produkcji w Mościskach. Właściciele świadomi konieczności zmian, pozwalają aby firma się zmieniała. Nowy dyrektor operacyjny wprowadza zmiany w duchu LEAN i Kaizen. Można się zatem spodziewać wzrostu udziału dochodów w ogólnej wartości przychodów, poniewaz te filozofię zarządzania polegają m.in. na eliminacji marnotrawstw w działalności operacyjnej i produkcyjnej.
Zmiany trwają już jakiś czas, zatem efekty powinny być niedługo widoczne lub już są. Raport pokaże.
  • Zmiany na lepsze Autor: ~Taichi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL -1,16% 17,00 2021-08-02 16:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.