Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,95 zł , zmiana od tamtej pory: -28,21%

zmiana rynku

Zgłoś do moderatora
dla zainteresowanych zmianami w branży - polecam artykuł
https://www.kyivpost.com/article/opinion/op-ed/viktor-dovhan-roadmap-for-transport-infrastructure-will-improve-investment-climate-in-ukraine.html

Konkluzja: ulepszenie otoczenia prawnego, ogromne inwestycje w poprawę infrastruktury rzecznej oraz wzrost wolumenu transportu rzecznego;

  • zmiana rynku Autor: ~zaba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.