Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Złota okazja

Zgłoś do moderatora

Milisystem S.A., z siedzibą w Warszawie, to innowacyjna firma specjalizująca się w zaawansowanych technologiach dla sektora obronnego. Emitent posiada doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu mobilnych systemów treningowych, takich jak Trenażer Strzelecki Wisła. Dnia 26 września 2023 r., Milisystem S.A. zawarł umowę z Akademickim Związkiem Sportowym (AZS) na dostawę sprzętu strzeleckiego opartego na technologii laserowej. Umowa obejmuje dostarczenie 200 kompletów mobilnego systemu strzelnicy laserowej w ramach Programu Upowszechnienia Strzelectwa na lata 2023 – 2025. Całość umowy wynosi 16.989.807,96 zł brutto. Program ten ma na celu wsparcie aktywizacji młodzieży poprzez poznanie zasad strzelectwa. Oprócz tego, w dniu 28 września 2023 r., Milisystem S.A., w konsorcjum z innymi firmami, zostało wybrane przez Miasto Otwock jako wykonawca dostaw 7 kompletów wirtualnej strzelnicy za kwotę 905 000 zł w ramach programu Olimpia. Program ten ma na celu poprawę dostępu do nowoczesnej infrastruktury sportowej dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo warto podkreślić, że Milisystem S.A. jest odpowiedzialna za stworzenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie strzelectwa, takich jak systemy szkoleniowe dla wojska, straży granicznej, policji i innych formacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju. Działalność firmy została doceniona na rynku, zdobywając liczne kontrakty i partnerstwa. AZS, z którym Milisystem współpracuje, to największe stowarzyszenie sportowe w Polsce, o ponad stuletniej historii, które skupia ponad 30 tys. członków w około 200 klubach. W skrócie, Milisystem S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Warszawie, specjalizującą się w zaawansowanych technologiach dla sektora obronnego, której innowacyjne rozwiązania zdobywają uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
  • Złota okazja Autor: ~Michał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNFOLD -9,83% 1,56 2023-09-28 17:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.