przez ostatnie dwa dni cognor wzrósł o 25%, bez zadnej konkretnej informacji (tylko domysłach i przewidywaniach). Dzisiaj, przy tak czerwonym wigu, gdzie logiczna byłaby korekta zamyka się na plusie. Kto siedzi tu dluzej, wie ze poniedzialek zawsze byl dniem wzrostow dla cognora, a w obecnej sytuacji, nie zaskoczą mnie dwie jedynki z przodu w poniedzialek:)