Forum Podatki

Zautomatyzuj pracę i odbierz voucher na zakup polisy OC Biura Rachunkow

Zgłoś do moderatora
Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Moduł stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności tj. praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy internetowa wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

Dostęp do danych finansowych i handlowych, a także możliwość przygotowania szybkich raportów i analiz obrazujących ilość czasu poświęconego na obsługę klienta, efektywność pracy pracowników czy kontrolę terminowości realizacji działań, pozwalają w prosty sposób zarządzać pracą biura, z każdego miejsca, o dowolnej porze.

waga! Teraz wykupując lub przedłużając polisę na frontin.pl otrzymujesz możliwość zwrotu nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu ubezpieczenia, zakupisz licencje systemu Comarch ERP Optima proponowanego przez spółkę Graphcom.
Przykład: Kupując Optimę w pakiecie Doradca Podatkowy PLUS otrzymujesz voucher w wysokości 580 zł, który pokryje 100% kosztów zakupu polisy OC.

Więcej informacji tutaj: http://graphcom.pl/2-55-112-pl-chcesz_usprawnic_proces_zarzadzania_biurem_rachunkowym_i_przyspieszyc_obsluge_klientow_postaw_na_sprawdzone_rozwiazanie_comarch_erp_optima_i_odbierz_voucher_na_zakup_polisy_oc.htm
  • Zautomatyzuj pracę i odbierz voucher na zakup polisy OC Biura Rachunkow Autor: ~Graphcom
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl