Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 17,18%

"Zakres działalności...

Zgłoś do moderatora
... to głównie inwestowanie pieniędzy akcjonariuszy w przedsięwzięcia naogół o wysokim ryzyku" cytat prezia z 2018 roku. Tak się zastanawiam, materiały na stronie nie są regularnie updatowane. Projekt ciekawy, aczkolwiek już nie unikatowy. Powinni terminale na bitcoiny tam zakladać. Widać że prezes mało lotny, może już za stary. Nie potrafi akcjonariatu przyciągnąć, pewnie dlatego że długo doił z ludzi i mają awersje. Co tu może się zadziać, zjazd na groszówki i koniec notowań, day trading czy stać Alte na coś więcej?
  • "Zakres działalności... Autor: dudek82

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA 9,88% 1,78 2026-02-17 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.