To info w piątek, to nie było aż takie mocne, co by dać ponad 30%. Pisałem wtedy, że za szybko rośnie.
Ja dzisiaj sprzedałem w przedziale 1,03 - 1,09.
Czekam na około 0,90 i kupuję ten sam pakiet co miałem +30% zarobione na sprzedaży.
Klasyczne kółeczko bedzie jak się uda :)