Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,28 zł , zmiana od tamtej pory: -66,59%

Z raportu za 4Q2021

Zgłoś do moderatora
"Z punktu widzenia sprzedaży, czwarty kwartał 2021 roku był wyjątkowo ciekawy i obiecujący. Sprzedaż wzrosła o 9% w stosunku do III kwartału 2021 i o 1% w stosunku do IV kwartału 2020, co oczywiście jest dobrym wynikiem, jednak ciągle poniżej oczekiwań Spółki. Z jednej strony ujemny wpływ na to miał nieznacznie zwiększony churn (zakończenie średniej wielkości kontraktów) i bardzo intensywne prace nad wdrożeniem nowej oferty i jej testowaniem. Jednak z drugiej, analiza rynku i jego stały wzrost pokazują, że jest duży potencjał do zwiększenia skali sprzedaży (aczkolwiek już w poprzednich raportach Spółka wyjaśniała, że wzrost rynku nie przekłada się automatycznie na wzrost sprzedaży Spółki).
Istotnym czynnikiem wzrostu skali podpisanych kontraktów w IV kwartale 2021 roku było testowe wprowadzenie nowej oferty produktowej opartej na kompleksowej platformie CDXP. Spółka pracowała na tym rozwiązaniem od kilku miesięcy, a końcówka roku rynkowa weryfikacja nowych produktów. W samym IV kwartale, Spółka odpisała 25 kontraktów na łączną wartość 470 tys. zł właśnie w oparciu o nową ofertę. Tak pozytywne przyjęcie nowego rozwiązania, dobrze rokuje na przyszłą sprzedaż – początek 2022 roku to duży wzrost zainteresowania nowymi produktami Spółki".
  • Z raportu za 4Q2021 Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 1,31% 3,10 2022-09-23 15:44:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.