Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,50%

Z raportu o 2Q

Zgłoś do moderatora
"(...) koniec drugiego kwartału 2020 roku, przyniósł poprawę nastrojów i coraz więcej nowych zapytań o ofertę Spółki, zakończonych podpisaniem nowych umów. Dobrym pomysłem było wprowadzenie do sprzedaży nowego narzędzia SmartSearch, które zyskało bardzo przychylne oceny klientów, jest łatwe w sprzedaży i szybko wdrażane.

Nakładając na obecną sytuację perspektywę długookresową, gdzie znakomita część ekspertów uważa że sprzedaż internetowa będzie w obecnej sytuacji rosła jeszcze szybciej (podwojenie udziału handlu w e-commerce w skali roku), dla QuarticOn jest to szansa na rozwój firmy. Ze względu na modułową budowę swojej oferty, zarówno dla dużych jak i małych firm Spółka jest w stanie przygotować rozwiązanie wspierające sprzedaż w Internecie. Potencjał wzrostu budują zarówno same firmy, rozwijając ten kanał sprzedaży, jak i sami klienci, którzy poszerzają zakupy internetowe o nowe grupy produktów, a i sama baza kliencka poszerza się o użytkowników nowych, którzy w wcześniej tylko sporadycznie dokonywali takich zakupów."
  • Z raportu o 2Q Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -1,33% 14,80 2020-12-01 13:21:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.