CEO P. Szamburski: Finalizacja możliwych kolejnych przejęć, przynajmniej większych, to perspektywa raczej przyszłego roku, dlatego też zarekomendowaliśmy jako Zarząd wzrost dywidendy o 25% rdr, do 1,5 zł na akcję.
CEO P. Szamburski: Rozwijamy segmenty non-automotive, na co nakłada się wymagająca sytuacja w motoryzacji, więc udział motoryzacji w naszych przychodach powinien dalej spadać.
CEO P. Szamburski: Powtórzenie wyników roku 2024 w roku 2025 byłoby bardzo ambitnym osiągnięciem. Krótkookresowo widzimy trudną sytuację na rynkach, natomiast długoterminowo pozostajemy optymistami.
CFO P. Dołęga: Mamy bardzo dobrą sytuację finansową. CAPEX w zeszłym roku był podwyższony przez modernizację kotłowni, natomiast w tym roku ewentualne dodatkowe inwestycje będą już związane z projektami produkcyjnymi, przychodowymi.